123oczy jest serwisem internetowym oferującym sprzedaż oraz usługi związane z naprawą okularów. Właściciel strony jest w stanie zagwarantować dobór soczewek o możliwie jak najwyższej jakości oraz profesjonalny ich serwis. Asortyment owego sklepu jest bardzo rozbudowany, a w jego ofercie odnaleźć można okulary korekcyjne, słoneczne, jak i sportowe.

Serwis 123oczy mówi wprost o bardzo wysokiej jakości wykonywanych przez nich usług, tłumacząc, iż w optyce nie można stosować półśrodków, gdyż zmęczenie naszych oczu jest problemem znacznie bardziej bagatelizowanym niż powinien być. Powinniśmy zatem już w tym momencie lepiej zadbać o swój zmysł wzroku oraz zdecydować się na wymianę okularów na ich lepsze odpowiedniki.

Na karcie głównej sklepu internetowego znajdują się podstawowe informacje nie tylko na temat oferty, ale także krótki opis jak wyglądać powinien odpowiedni dobór okularów. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się o tym, że uwagę powinniśmy zwracać na znacznie więcej parametrów, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka nam wydawać.

Wiele marek oraz parametrów.

Sklep 123oczy jest po brzegi wypełniony produktami topowych producentów okularów oraz innych akcesoriów optycznych. Wśród ofert znaleźć będziemy mogli przedmioty pochodzące spod logo takich przedsiębiorstw, jak Anne Marii, Armani Exchange, Belutti, Carrera, Cuve, DekOptica, F2F, Francis Gattel, Fuzyya, Infinity, Jens Hagen, czy Marvellens. W owym sklepie wystawione na sprzedaż są produkty kilkudziesięciu producentów, dlatego też bardzo ciężkie jest zestawienie ich wszystkich naraz w jednym miejscu - znacznie łatwiej byłoby samemu odwiedzić jakąkolwiek podstronę serwisu 123oczy, aby osobiście przekonać się o bardzo szerokim zakresie produktów do wyboru.

Imponująca jest także liczba wariantów kolorystycznych okularów, jest ich bowiem ponad 20. Zaczynając od najbardziej podstawowych kolorów, takich jak biały, czy czarny, przez bardziej niestandardowe jak różowy, zielony, oraz pomarańczowy, a kończąc na kolorach o nazwach, których większość z nas pewnie nawet nie kojarzy - takich jak topaz, czy szylkretowy.

Jeżeli mowa jest o wizualnych aspektach okularów, to warto jest również wspomnieć o możliwości wyboru ich kształtu, takie jak kocie oczy, kujonki, kwadratowe, motylek, czy też bardzo nieregularne. Z bardziej specjalistycznych parametrów przyjdzie nam zadecydować również o materiale, z jakiego wykonany będzie nasz produkt, szerokości szkieł, typu oprawy, polaryzacji, oraz naprawdę wielu innych aspektów, których nie sposób wymienić tutaj wszystkich.

Mnóstwo akcesoriów dodatkowych w 123oczy.pl

Jak już wcześniej wspomniano, 123oczy oferuje nie tylko sprzedaż oraz serwis samych okularów, ale także i specjalnie przeznaczonych do nich akcesoriów. Są one w stanie zagwarantować nie tylko większą funkcjonalność naszego sprzętu, ale też i stanowić ciekawy do niego dodatek w postaci ozdoby.

Wśród najczęściej poszukiwanych przez użytkowników okularów przeznaczonych do nich akcesoriów znajdują się przedmioty takie jak etui, ścierki, łańcuszki, nakładki magnetyczne, płyny przeznaczone do czyszczenia szkiełek, a także klipsy samochodowe.

Sklep posiada bardzo wiele przedmiotów w okazyjnych cenach. Już bowiem na samej górze strony głównej będziemy mogli znaleźć produkty najchętniej kupowane przez użytkowników (bestsellery), oraz najpopularniejsze z nich (pod względem liczby wyszukań w serwisie). Wiele produktów we wszystkich podkategoriach również znajduje się na tymczasowej przecenie (zwykle rzędu kilkunatu/kilkudziesięciu procent), których zakup, w porównaniu do innych sklepów internetowych, może okazać się bardzo korzystną inwestycją.

Gorąco zachęcamy także do bycia na bieżąco z najróżniejszymi okazjami specjalnymi oraz zapisania się do newslettera. Serwis 123oczy aktywnie prowadzi również swój profil na Facebooku, z którego można dowiedzieć się informacji niedostępnych na stronie internetowej. Sklep posiada bardzo pozytywne wystawione opinie na wielu niezależnych portalach, takich jak ceneo czy allegro, zatem powinniśmy bez najmniejszych wątpliwości skorzystać z jego oferty.