Kupowanie biżuterii w Internecie jest dziś modne - wybór jest znacznie większy, niż w tradycyjnych sklepach jubilerskich, a ceny są przy tym znacząco niższe. Możemy liczyć także na ciekawe promocje i rabaty, które pozwolą nam cieszyć się pięknymi i jednocześnie niedrogimi kolczykami, pierścionkami i naszyjnikami. Jednym z ciekawszych internetowych sklepów z biżuterią jest AnkaBiżuteria, w którym oferuje się designerskie, interesujące modele, bardzo odmienne od typowej produkcji jubilerskiej.

Sklep internetowy AnkaBiżuteria - biżuteria zgodna z najnowszymi trendami

Sklep internetowy AnkaBiżuteria oferuje przede wszystkim proste modele kolczyków, bransoletek i naszyjników. Jest to jednak zarazem biżuteria modna, podążająca za najnowszymi trendami. Oferta sklepu zmienia się często, o czym można przekonać się, przeglądając dział z nowościami. Obok wyrobów jubilerskich, AnkaBiżuteria przygotowuje również dewocjonalia, bursztynowe kosmetyki oraz drobne upominki, w tym ręcznie robione kartki. W AnkaBiżuteria nabyć można także biżuterię dziecięcą (np. komunijną) i męską. Materiałem, z którego szczególnie chętnie korzystają pracujący dla sklepu jubilerzy jest bursztyn.

Asortyment sklepu jest bardzo bogaty. Największe znaczenie ma w nim biżuteria srebrna, chętnie łączona z bursztynem i masą perłową oraz z kryształkami Swarovskiego. Unika się raczej kosztownych kamieni szlachetnych, dzięki czemu powstaje biżuteria która jest jednocześnie elegancka i niedroga. Stosuje się w niej subtelne lub nowoczesne wzornictwo, w tym wzory geometryczne i zwierzęce. Sięga się do motywów, wzorów i materiałów ludowych - pochodzące z nich rzemyki, kwiatki i serca tworzą biżuterię jednocześnie prostą i pełną uroku.

Biżuteria złota w ofercie sklepu to przede wszystkim designerskie dodatki do strojów. Projekty są nowoczesne i odważne, ale przy tym eleganckie. Złote kolczyki, naszyjniki i zawieszki z AnkaBiżuteria pasują tak do strojów codziennych, jak i do wieczorowych.

Dewocjonalia srebrne w AnkaBiżuteria to przede wszystkim metalowe obrazy i medaliony z wizerunkami świętych. Wiele modeli obejmuje promocja w postaci darmowego grawerowania. Medaliony i obrazy ze srebra, w tym grawerowane, wysłane są w ciągu 24 godzin. Stanowią one piękne pamiątki z okazji chrztu lub komunii świętej oraz pełne miłości prezenty dla rodziców i dziadków.

Szczególnie ciekawa jest biżuteria dla dzieci ze sklepu AnkaBiżuteria. Jest to nie tylko biżuteria komunijna, ale także bezpretensjonalne, ładne ozdoby srebrne lub pozłacane dla dziewczynek. Wyróżniają się np. srebrne kolczyki z cyrkoniami w kształcie motyli, subtelne serduszka-kłódki z bursztynami oraz zawieszki z aniołami i motywami zwierzęcymi. Większość produktów przeznaczonych dla dzieci jest rodowana. Są to przy tym głównie produkty włoskie.

Bardzo interesująca jest także biżuteria męska w AnkaBiżuteria. Stosuje się w niej często połączenie stali szlachetnej, bursztynu i skóry naturalnej. Powstają w ten sposób niezwykle eleganckie spinki do mankietów, breloki, łańcuszki i bransoletki męskie.

Promocje, kupony rabatowe i zniżki w AnkaBiżuteria

Sklep internetowy AnkaBiżuteria oferuje kupony rabatowe wszystkim klientom. Skorzystanie z nich wymaga jednak rejestracji - są to typowe kupony, które wymagają wpisania odpowiedniego kodu przy zamówieniu (w koszyku zakupowym).

W AnkaBiżuteria dostępne są także promocje na konkretne, wybrane produkty.  Obecnie zniżki obowiązują przede wszystkim na biżuterię srebrną oraz na wybrane dewocjonalia. Objęte rabatem są głównie różne modele kolczyków, w tym kolczyki z kryształami Swarovskiego. Promocje i rabaty w AnkaBiżuteria, zgodnie z regulaminem sklepu, podlegają jednak pewnym ograniczeniom. Liczba sztuk towarów objętych zniżkami jest ograniczona. Realizacja zamówień objętych tą formą sprzedaży prowadzona jest w sklepie aż do momentu wyczerpania się zapasów.

W AnkaBiżuteria nabyć można również stanowiące kupony rabatowe vouchery (bony prezentowe). Każda osoba, której podarujemy voucher prezentowy (o wartości 100, 250 lub 500 zł) otrzyma od sklepu dodatkowe zniżki na zakup biżuterii lub pamiątek srebrnych.