Sklep internetowy Creativehobby to miejsce idealne dla tych, którzy kochają różnego rodzaju prace rękodzielnicze. Firma współpracuje z różnymi światowymi markami, aby dostarczać swoim klientom najwyższej jakości produkty, które przyniosą pełnię satysfakcji oraz radości, płynącej z rozwijania swojej kreatywności i umiejętności manualnych. Creativehobby jest rajem dla tych, którzy uwielbiają przelewać swoje oryginalne pomysły na wszelkiego rodzaju płótna, papiery, kompozycje i wiele więcej. To sklep, który od lat dostarcza klientom wszystko to, czego mogą potrzebować do rozwijania swoich talentów i pasji. Creativehobby tak, jak jego klienci jest pełen otwartości, zaangażowania i ma świetne poczucie stylu oraz oryginalności. W sklepie znaleźć można naprawdę bogaty asortyment, który pozwoli stworzyć niepowtarzalne, nowoczesne dzieła sztuki. Wysoka jakość produktów sprawia, że są one solidne i gotowe do pracy w każdych warunkach i o każdej porze, a do tego przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z różnego rodzaju pracami rękodzielniczymi.

Oferta sklepu Creativehobby

Sklep Creativehobby oferuje bogaty zasób produktów, który wykorzystać można do wszelkich prac kreatywnych, twórczych i rękodzielniczych. Podział na kategorie ułatwi szybkie znalezienie tego, co nam najbardziej potrzebne. Wyjątkowo szeroki wybór czeka z pewnością tych, którzy są miłośnikami scrapbookingu. Creativehobby oferuje im papiery do scrapbookingu oraz papiery ozdobne, a także szeroki wachlarz ozdób i dekoracji takich jak koperty, ozdobne dziurkacze, cekiny, ćwieki, kryształki i inne błyskotki. Innymi akcesoriami, które zapewne przydadzą się w tej dziedzinie różnego rodzaju tusze, brokaty, czy szablony, a także narzędzia: nitowniki, noże do papieru, pistolety do kleju, nożyczki do scrapbookingu. Do innych dodatków należą natomiast samoprzylepne koronki, etykiety ozdobne, naklejki, taśmy dekoracyjne, dekoracje metalowe, czy sznurki ozdobne i zawieszki. Poza scrapbookingiem, Creativehobby dostarcza produkty również dla klientów o innych zamiłowaniach, na przykład decoupage. Tutaj wybór jest równie ogromny. Pędzle, farby do szkła, drewna, tkanin, mozaika ozdobna i akcesoria do mozaiki oraz duża gama przedmiotów drewnianych takich jak pudełka, podkładki, szafki, świeczniki. Z niczym nie wyjdą również miłośnicy kaligrafii, którzy odnajdą tam specjalne papiery, pędzle, książki, pióra i farby akwarelowe. Creativehobby posiada także do kupienia różne filce i narzędzia do quillingu. Ostatecznie nie można przejść obojętnie obok tak dużego wyboru artykułów florystycznych, na przykład sztucznych roślin, wianków, kwiatów i potrzebnych narzędzi: pistoletów z klejem na gorąco, taśm, nożyczek i noży. Creativehobby to również po prostu podstawowe artykuły plastyczne i kreatywne, takie jak akcesoria do patchworku, artykuły piśmiennicze i do wyrobu biżuterii, a nawet przedmioty do lalkarstwa oraz bibuły, gipsy, artykuły do pakowania prezentów i do organizowania różnych uroczystości, chociażby baby shower.

Promocje i zniżki sklepu Creativehobby

Sklep Creativehobby pozostaje kreatywnym nie tylko w kwestii bogatego asortymentu, ale także ilości zniżek i promocji, które czekają na jego klientów. W stałej zakładce "promocje" odnaleźć można setki przecenionych produktów, których ceny są naprawdę atrakcyjne. Dodatkowo sklep zachowuje zasadę, która obejmuje darmową wysyłkę do paczkomatu dla zamówień powyżej 150 złotych. Ciekawym pomysłem jest także prowadzenie przez Creativehobby programu lojalnościowego, dającego ogromne korzyści, w postaci zbierania punktów. Za każde wydane 100 złotych, klient otrzymuje 10 punktów, do tego kolejne 10 za każdą wystawioną opinię i 5 punktów za zapisanie się do newslettera, który swoją drogą daje duże korzyści informując na bieżąco o aktualnych promocjach i rabatach. Zebrane w ten sposób punkty, klienci mogą wymieniać na rabaty do kolejnych zakupów, co sprawia, że zakupy w Creativehobby to nie tylko zdobywanie produktów kreatywnych wysokiej jakości, ale jednocześnie stałe gromadzenie coraz to większych zniżek na kolejne zakupy.