Decathlon - co to za sklep?

Obecnie w Polsce mało jest ludzi którzy nie kojarzyliby sklepu decathlon.pl. Decathlon jest drugim co do wielkości producentem artykułów sportowych. Pierwszy sklep decathlon na świecie powstał w 1976 r. we Francji i już w tedy cieszył się ogromną popularnością. W Polsce pierwsze otwarcie sklepu tej sieci miało miejsce w 2001 r. Sieć sklepów stała się bardzo popularna, gdyż oferuje bardzo szeroki wybór akcesoriów sportowych przydatnych w różnych dziedzinach sportu. Obecnie firma ta posiada 60 czynnych sklepów na terenie całej Polski. W decathlonie mamy ogromny wybór produktów w różnych kategoriach. Pierwszym podziałem jest podział na kategorie: dla mężczyzny, dla kobiety oraz dla dziecka. W decathlonie więc podczas jednych zakupów możemy zakupić akcesoria sportowe dla całej rodziny. Oprócz odzieży i obuwia sportowego sklep oferuje bardzo szeroką ofertę w innych dziedzinach, np. turystyka, biwakowanie, jazda na rowerze, boks, pływanie, wędkarstwo, fitness, piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna, tenis, tenis stołowy,  oraz ogromnej ilości innych. Każdy sportowiec znajdzie w decathlonie coś dla siebie. Firma posiada aż 30 własnych marek, pod którymi sprzedawane są produkty z różnych dziedzin sportu i turystyki, np. marka Quechua - turystyka, Forclaz - biwakowanie, Kipsta - piłka nożna, Kalenji - bieganie, Nabaiji - pływanie czy Btwin - jazda na rowerze.  Decathlon posiada w ofercie również wiele ciekawych dodatkowych usług. W sklepach tej sieci znajduje się też ogromna ilość akcesoriów, obuwia oraz odzieży dla dzieci. Jeśli więc chcesz zakupić coś swojemu dziecku, lub zaraziłeś je pasją do sportu warto jest odwiedzić decathlon. Decathlon oferuje również bardzo atrakcyjną ofertę dla wędkarzy, gdyż można tam zakupić całe wyposażenie potrzebna, aby łowić. Odzież, obuwie jak i inne produkty produkowane przez decathlon pod różnymi markami są wykonane naprawdę przyzwoicie jak i są dostępne w bardzo korzystnych cenach.

Ochrona środowiska przez Decathlon

Decathlon angażuje się również w działania na rzecz ochrony środowiska. W czerwcu 2019 roku został otwarty w Olsztynie w pełni niezależny energetycznie sklep z kompleksowymi rozwiązaniami ekologicznym. Jest on wyposażony w panele fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe wytwarzające rocznie 86020 kWh energii elektrycznej. Firma zainwestowała też w system recyclingu wody deszczowej, energooszczędne oświetlenie LED w całym sklepie oraz w system BMS pozwalający na inteligentne zarządzanie budynkiem i energooszczędne sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem. Decathlon nie używa również opakowań w produktach które tego nie wymagają. Pozwala to zaoszczędzić ogromną ilość plastiku oraz innych materiałów, które niszczą planetę.

Ceny w Decathlonie

Ceny to kwestia sporna, gdyż każdy ma inny budżet, jednak w decathlonie to co innego. Sklepy te oferują korzystne ceny dla różnych osób, ponieważ można tam zakupić towary z różnych półek cenowych. Jest jednak sposób by tę ceną jeszcze zniżyć. Konkretnie chodzi o kupony rabatowe oraz innego rodzaju zniżki dostępne na naszej stronie. Korzystanie z naszej strony jest naprawdę banalne. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać nazwę sklepu do którego poszukujemy zniżki, kliknąć na niego, i od razu wyświetlają się nam wszystkie dostępne kupony rabatowe, promocje oraz zniżki. Wybieramy tę która nas interesuje i mamy do niej dostęp. Niektóre promocje wymagają użycia kodu rabatowego przy składaniu zamówienia, lecz w innych wystarczy po prostu spełnić jakieś warunki. Promocje na naszej stronie zawsze pozyskacie za darmo i z korzyścią dla was.

Podsumowanie

Sieć sklepów decathlon jest warta odwiedzenia przez każdego sportowca, jak i amatorskiego, jak i profesjonalnego. Można w nich zrobić sportowe zakupy dla całej rodziny. Nieważne jaką dziedziną sportu się interesujesz, decathlon zasłużenie został jednym z najpopularniejszych sklepów dla sportowców i turystów w Polsce. Przy zakupach w decathlonie powinno się również skorzystać z promocji oraz kuponów rabatowych z naszej strony.