Europ24 to sklep internetowy, w którym można w jednym miejscu, całościowo wyposażyć kuchnię we wszystkie niezbędne akcesoria. Kupić można tu tak funkcjonalne podstawowe wyposażenie kuchni, jak i najciekawsze i trudno dostępne gdzie indziej akcesoria gastronomiczne. Na garnki, zastawę stołową i wszelkie inne przybory kuchenne uzyskać można w Europ24 atrakcyjne zniżki i kupony rabatowe.

Przybory kuchenne w Europ24 - szeroki wybór nawet najrzadszych akcesoriów

Najważniejszą część oferty Europ24 stanowią atrakcyjne wizualnie i praktyczne garnki, brytfanny i patelnie. Szczególnie popularne są garnki ze stali nierdzewnej, przy czym w Europ24 nabyć można naczynia kuchenne ze stali nierdzewnej w najnowocześniejszych formułach technologicznych. Jest to np. stal nierdzewna bezniklowa i bezchromowa, w formułach przeznaczonych dla alergików (18/0). Wysokim standardem technologicznym jest także stosowana w produkcji noży stal bezchromowa (13/0). Wybrać można także naczynia ze stali 18/10, o podwyższonych właściwościach antykorozyjnych. Stal taka jest szczególnie piękna ze względu na intensywny połysk i wyrazisty koloryt. Oferowane garnki ze stali nierdzewnej nadają się oczywiście do gotowania na kuchenkach indukcyjnych.

Europ 24 umożliwia atrakcyjne wyposażenie całej kuchni. Oferta sklepu jest ciekawa nie tylko dla tych, którzy potrzebują codziennego, funkcjonalnego wyposażenia, ale także dla kucharzy-amatorów, smakoszy i miłośników sztuki kulinarnej. Znaleźć można w niej więc nawet najbardziej nietypowy sprzęt kuchenny (kucharski, cukierniczy, piekarski, wędliniarski)  - w tym tortownice, kociołki, gęsiarki, patelnie specjalistyczne, tarki, sitka, miski i dekoratory. Do zakupu zachęcają same nazwy wielu rzadkich i nietypowych produktów, z których wiele to przedmioty znane tylko prawdziwym mistrzom kuchni. Dotyczy to również sprzętu AGD - w Europ24 dostępne są np. specjalistyczne maszynki do mięsa, makaronu czy nawet wyciskania pomidorów. Przygotować można dzięki nim idealne potrawy, spełniające standardy profesjonalnej sztuki kulinarnej.

Obok naczyń stalowych, wybrać można też zdobywające niezwykłą popularność garnki i brytfanny marmurowe i granitowe. To luksusowe wyposażenie kuchni, które nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale także umożliwia przygotowanie szczególnie smacznych, klasycznych dań kuchni europejskiej (np. potraw wolno gotowanych). 

W Europ24 kupić można również wyposażenie do jadalni, sypialni i całego domu. Wszystkie nieatrakcyjne elementy wyposażenia domu z tworzyw sztucznych dzięki zakupom w Europ24 wymienić można na designerskie i ekologiczne produkty z materiałów naturalnych - kamienne, drewniane, metalowe i bambusowe. Do jadalni Europ24 oferuje serwisy obiadowe i kawowe, zastawę stołową oraz sztućce i obrusy renomowanych producentów - często w korzystnych cenach. Ofertę tę uzupełniają dywany, zasłony, firany, ręczniki, kosze i narzuty, które staną się piękną ozdobą nie tylko jadalni i kuchni, ale także łazienki i pokoju dziennego.

Kupony rabatowe, zniżki i promocje w Europ24

Aktualne promocje w Europ24 obejmują zniżki o wartości 5% na wszystkie zakupy, znaczne obniżki cen na kilkaset wybranych, interesujących towarów oraz zniżki w ramach "wietrzenia magazynów". Sklep internetowy Europ24 oferuje korzystne kupony promocyjne o wartości 5% zamówienia na następne zakupy. Rabaty otrzymać można otrzymać już za samo zapisanie się do newslettera.

Bardzo korzystne promocje i zniżki znaleźć można w dziale sklepu "Wielkie Wietrzenie". Dostępne są w w nim garnki, brytfanny, sztućce, zastawę stołową i sprzęt AGD w cenach nawet dwukrotnie niższych, niż ceny regularne. Promocje obejmują pełnowartościowe produkty stanowiące końcówki serii magazynowych (w tym produkty renomowanych marek). W dziale sklepu "Promocje" wybrać można natomiast spośród kilkuset towarów. Obniżki cen są w nim bardzo duże, przekraczając często 50% ceny wyjściowej.

W przypadku garnków, patelń i brytfann, a także serwisów obiadowych równie atrakcyjne cenowo, jak typowe zniżki i promocje są gotowe zestawy naczyń. Można zdecydować się również na duże zamówienia, przy czym oferta taka jest korzystna w szczególności dla firm (w tym dla lokali gastronomicznych). Sklep internetowy Europ24 oferuje możliwość otrzymania dodatkowych promocji oraz indywidualnych negocjacji ceny dla dużych zamówień indywidualnych. Dla wszystkich dostępne są płatności odroczone, realizowane dzięki popularnym systemom zamówieniowym.