Feromony są kosztowne, nie warto jednak na nich oszczędzać. Przy zakupie trzeba zawsze uważać na podróbki i produkty zawierające niewielkie ilości substancji czynnych. Wybrać musimy więc sprawdzone, cieszące się dobrymi opiniami źródło, oferujące produkty markowe. Właśnie taki jest sklep internetowy Feromony, wiodący dostawca na rynku polskim. Wszystkie dostępne w nim produkty są testowane laboratoryjnie, co gwarantuje wysoką zawartość związków aktywnych. Dla osób, które nie wierzą w działanie feromonów sklep przygotował próbki, stanowiące bardzo atrakcyjną formę promocji. W sklepie pojawiają się okazjonalnie także zniżki i kupony rabatowe. Inną formą promocji jest możliwość zwrotu produktu, z którego nie jesteśmy zadowoleni, w ciągu 365 dni.

Feromony wysokiej jakości

Odkryte w 1971 roku feromony stanowią podstawę komunikacji zapachowej nie tylko u zwierząt, ale także u ludzi. Produkty, które oferuje sklep internetowy Feromony służą przede wszystkim wzbudzaniu zainteresowania i pożądania u płci przeciwnej - mają jednak także wiele innych zastosowań.

Nie wszyscy wierzą jednak w działanie feromonów - wiąże się to z wieloma mitami i fałszywymi informacjami, które narosły wokół nich. Niestety, na rynku zdarzają się często także podróbki oraz substancje o nieudokumentowanym działaniu. Zakup dobrych feromonów wymaga więc pewnej wiedzy o nich - wychodząc naprzeciw zainteresowaniu klientów sklep internetowy Feromony stworzył niezwykle bogatą bazę informacji o oferowanych produktach. Uzupełnia ją forum i rozbudowana społeczność osób zainteresowanych feromonami, która skupiła się wokół sklepu. Umożliwia to świadomy zakup markowych produktów najwyższej jakości.

Do popularnych mitów należy np. nieprzyjemny zapach feromonów. Sklep oferuje jednak tak produkty zapachowe, jak i bezzapachowe. Oferowane feromony stosować można nie tylko do uwodzenia - są wśród nich także substancje zapewniające powodzenie w życiu osobistym, w związku oraz w pracy i w biznesie. Obszerna grupa feromonów to także substancje aktywne, które dodają pewności siebie lub zapewniają dobre samopoczucie. Są wśród nich substancje skierowane tak dla mężczyzn, jak i dla kobiet; w ofercie sklepu znajdują się również feromony przeznaczone dla osób LGBT.

Wygodna i estetyczna jest także forma produktów, które oferuje sklep internetowy Feromony. Możliwe są różne formy ich aplikowania - w atomizerach, w zakraplaczach oraz w sztyftach typu roll-on. Niektóre feromony można również dolewać do perfum. Ofertę uzupełniają akcesoria takie jak kroplomierze, lejki i atomizery. Sklep zapewnia także dyskretną wysyłkę produktów.

Sklep internetowy Feromony - promocje, zniżki i darmowe próbki

Feromony są nietypowym produktem - w związku z tym nietypowe są również promocje obowiązujące w sklepie internetowym. Zamiast typowych zniżek, oferuje się w nim darmowe próbki produktów. Dostępne jest jednak tylko kilkadziesiąt próbek dzienne. Wybrać można próbki feromonów dla mężczyzn lub dla kobiet, które są całkowicie darmowe - zapłacić trzeba tylko za koszt przesyłki. Promocja nie wiąże się więc z koniecznością zakupu żadnych produktów. Przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów sklepu.

Zniżki obowiązują także na wybrane zestawy startowe dostępne w sklepie (zestawy promocyjne) - mogą one obejmować nawet 20% ceny produktu. Obecnie w promocji znajdują się zestawy "Pewność Siebie", "Uwodzenie" i "Max", oferta promocyjna zmienia się jednak często. Wybranie odpowiedniego dla siebie zestawu wielu produktów z feromonami wymaga przy tym zdobycia pewnej wiedzy o nich, rabaty na zestawy feromonów przeznaczone są więc raczej dla zdecydowanych klientów.

Klasyczne kupony rabatowe sklep internetowy Feromony oferuje okazjonalnie. Stałe rabaty (najczęściej obejmujące 5% ceny produktów), a także nowości i prezenty, dostępne są dla klientów, którzy zapisali się do newslettera. Newsletter zapewnia również dostęp do zamkniętej społeczności zainteresowanej działaniem feromonów oraz interesujące porady dotyczące ich stosowania.

Formą promocji, którą stosuje sklep Feromony jest także gwarancja roczna na zakupione towary. Niezadowolonym klientom przysługuje zwrot 100% poniesionych kosztów, łącznie z kosztami przesyłki.