Jeżeli jesteś kowalem własnego losu i jak na kowala przystało kujesz żelazo, póki gorące - pomożemy Ci. Szukasz sklepu, w którym znajdziesz sprzęt potrzebny Ci do realizowania postawionych sobie, sportowych celów? Nie musisz pytać. FitPatrol jest zawsze tam, gdzie brakuje sprzętu, ale nie determinacji i wytrwałości.

Okoliczności są różne. Zbyt ciasny garnitur czy jeansy. Brak energii witalnej potrzebnej do tego, by odbywać spotkania biznesowe. Spadek koncentracji spowodowany nadmiarem pracy w jednej, monotonnej pozycji. Przygotowania do maratonu. Stres i za dużo obowiązków. Brak możliwości, by znaleźć emocjom ujście. Powrót po paskudnej kontuzji. Każdy przypadek jest inny, tak samo jak różne bywają remedia.

FitPatrol powstał dla Ciebie

Potrzebujesz interwencji. Potrzebujesz miejsca, w którym znajdziesz akcesoria i sprzęt potrzebne Ci do przełamywania barier. Własnych i zewnętrznych. Wezwij FitPatrol.

Najłatwiej byłoby nam napisać: "Nie jesteśmy zwyczajnym sklepem internetowym". Czy słowa jednak mogą cokolwiek zmienić? Ty możesz. A FitPatrol jest po to, by Ci w tym pomóc.

FitPatrol to nie tylko sklep (choć oczywiście jako sklep mamy dla Ciebie coś na zachętę, abyś miał to czego Ci potrzeba za mniej). To miejsce, w którym znajdziesz to, czego potrzebujesz, jeśli o coś się starasz. O coś więcej dla siebie. O kolejną przebitą barierę. O kolejny krok w przód lub w górę.

Od akcesoriów około treningowych, przez sprzęt bokserski i fitness do wszystkiego na siłownię, aparaturę cardio czy akcesoria niezbędne do skutecznego treningu funkcjonalnego. Jesteśmy, byś nie musiał daleko szukać. Jesteśmy zawsze wtedy, kiedy na przełamanie czeka kolejna bariera. Kolejny szklany sufit, który trzeba przebić.

Życie to ciągły trening

Treningiem w sensie mniej dosłownym. Bo trening to codzienne, regularne wstawanie o szóstej rano. To bycie punktualnie w pracy. To regularne spożywanie posiłków. To czas dla najbliższych - czas, o który piekielnie ciężko, a który jest najważniejszy. Trening to regularny sen. Te półtorej do dwóch godzin, które spędzasz na siłowni, macie, bieżni czy gdziekolwiek tam, gdzie szlifuje się formę to tylko mgnienie, ułamek. Wszystko, co do niego prowadzi i od niego wychodzi - od tego wszystko się zaczyna.

My nie ogarniemy za Ciebie życia. Ale pomożemy Ci dźwignąć trening. Znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebujesz do robienia formy. Ćwiczenia siłowe? Handle, drążki, ekspandery, atlasy, młoty treningowe. Masakra cardio? Orbitreki, bieżnie elektryczne, rowerki stacjonarne, wiosła. Fitness? Wszystko do jogi, maty, platformy wibracyjne. A może regeneracja? Fotele do masaży, wałki i kółka. Widzisz? Jeżeli walczysz o lepszą formę, samopoczucie, albo zwyczajnie musisz wyrzucić z siebie to, co złe, wyżyć - pomożemy.

Jeśli nie wierzysz - wpadnij. Z pewnością znajdziesz zniżki i kupony rabatowe, które zachęcą Cię do wybrania FitPatrol.
Nie samym treningiem człowiek żyje

Kiedy już skończysz bieg do mety warto przysiąść. Trzeba umieć ecieszyć się tym, co udało się osiągnąć. Osiąganie celów to nie tylko mordercze przygotowania. To także zasłużony, ale odpowiednio przemyślany odpoczynek. Regeneracja to klucz do czystej głowy i gotowych mięśni. W tym również Ci pomożemy.

W ofercie FitPatrol znajdziesz bogatą ofertę profesjonalnych, ogrodowych grillów gazowych od najlepszych producentów.  Mamy też szeroką gamę profesjonalnych fotelów do masażu. Je również możesz nabyć w preferencyjnych cenach. Zajrzyj do sklepu i poluj na promocje z naszym logo. Warto trzymać rękę na pulsie.
Coś dla łowców okazji

Na portalu znajdziesz również sekcje Outlet. To końcówki serii, sprzęty z materiałów drugiego gatunku lub takie, które nie posiadają oryginalnego opakowania. Zniżki i promocje. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na sprzęt z najwyższej półki, dzięki naszemu Outletowi dosięgniesz tych górnych. Widzisz? Pomożemy jak umiemy. Nie ma na co czekać. Też pomóż sobie - skorzystaj z FitPatrol i ruszaj do wymarzonego celu.