Rzeczy w stylu nordyckim.

Sklep fromnord.pl funkcjonuje na rynku już od roku 2014. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą produktów rodem z krajów skandynawskich, takich jak Norwegia, Dania, czy też Szwecja. Sama nazwa sklepu jednak powinna przemawiać sama przez siebie.

From Nord jest firmą wywodzącą się z północnej Polski, dokładniej miasta Szczecin, a jej właściciele są wielkimi entuzjastami stylu nordyckiego oraz skandynawskiego. Oferowane przez ów sklep przedmioty są wytworem producentów o bardzo dobrej renomie, zarówno w naszym kraju, jak i za granicą.

Celem istnienia serwisu jest nie tylko sama sprzedaż przedmiotów, ale także zachęcenie swoich klientów do pogłębiania swojej wiedzy na temat naszych skandynawskich sąsiadów. Warto zatem zaobserwować fromnord.pl na wszystkich portalach społecznościowych, na których publikują swoje wpisy, takich jak Facebook, Instagram, czy Pinterest. Od właścicieli firmy wprost wypływa fascynacja kulturą nordycką, zatem warto jest zostać z nimi na dłużej, niż tylko na czas samych zakupów.

Skandynawska jakość - FromNord.pl.

Produkty oferowane przez ów sklep mogą pochwalić się bardzo wysokim stopniem jakości, wszak są to produkty pochodzące wprost z krajów skandynawskich, znanych ze swojej szalenie wysokiej solidności wytwarzanych przedmiotów.

Asortyment sklepu w dużej części składa się z towarów wytworzonych w maksymalnie ekologiczny sposób. Ich głównymi składnikami są zatem, przykładowo, drewno, bawełna, trawa morska, oraz wiele innych niecodziennych materiałów. Serwis wspiera również ponownie używanie surowców wtórnych pochodzących z recyklingu, a także popiera wytwarzanie produktów w sposób ręczny, dzięki czemu każdy z przedmiotów będzie na swój sposób wyjątkowy oraz charakterystyczny.

Jeżeli więc jesteśmy zainteresowani zakupem produktów pochodzących wprost z północy, lub też chcemy zagłębić się w kulturę krajów skandynawskich, to z całą pewnością powinniśmy odwiedzić stronę internetową sklepu fromnord.pl.

Co możemy znaleźć w FromNord.pl?

Sklep posiada bardzo szeroki asortyment produktów przeznaczonych do kuchni. Wśród nich znaleźć można takie przedmioty, jak szklanki, słoiki, pojemniki, miseczki, sztućce, ręczniki, fartuchy, czy deski do krojenia. Cała gama przedmiotów została pogrupowana w wygodne kategorie, dzięki którym możemy poszukiwać rzeczy ze względu nie tylko na ich przeznaczenie, ale także materiał, z jakiego zostały one wykonane.

Oprócz artykułów kuchennych zakupić będziemy mogli także najróżniejszego rodzaju dodatki, takie jak plakaty, tabliczki, wazony, doniczki, czy też pięknie prezentujące się akcesoria świecące. Istnieje również kategoria przeznaczona specjalnie dla tekstyliów, zatem zaopatrzymy się również w poduszki czy dywany.

Oferta fromnord.pl zawiera również przedmioty dedykowane dla najmłodszych, smakołyki oraz herbaty, a także najróżniejszego rodzaju meble. Ciężko opisać jest cały asortyment owej strony, gdyż jej zakres jest bardzo rozbudowany. Najlepiej będzie zatem samemu odwiedzić sklep internetowy oraz osobiście rozeznać się w oferowanych produktach.

Szalenie atrakcyjne ceny.

Sklep fromnord.pl wyposażony jest w osobną podstronę, specjalnie przeznaczoną pod produkty znajdujące się na promocji. Jest ona dość sporych rozmiarów, i liczy sobie ponad siedemnaście podstron z przedmiotami w okazyjnych cenach. Warto również wspomnieć, iż ów serwis często przeprowadza tak zwane wyprzedaże sezonowe, na przykład 40-procentowa zniżka na wiele przedmiotów z okazji zimy.

Nasze zakupy będą mogły zostać dostarczone wprost pod nasze drzwi całkowicie za darmo, już od przedmiotów o łącznej wartości 300 złotych. Dodatkowo, zostaną one wysłane maksymalnie na 24 godziny po złożeniu zamówienia, co jest czasem znacznie szybszym niż u większości konkurencji.

Zachęcamy także do skorzystania z usługi newsletterowej sklepu fromnord.pl. Dzięki niej natychmiastowo dowiemy się o nowych produktach, które pojawiły się na sklepowych półkach, o najkorzystniejszych obniżkach cenowych, oraz rabatach, których, jak już wspomnieliśmy, znajduje się całe mnóstwo. Udanych zakupów!