Hebe to wyjątkowa drogeria internetowa, którą wyróżnia bogactwo produktów dostępnych w niej na wyłączność. Oferowane maski pielęgnacyjne, kremy, balsamy i wszelkie inne produkty do pielęgnacji ciała zgodne są tak z naturą, jak i z najnowszymi trendami i odkryciami w przemyśle kosmetycznym. Drogeria Hebe zdobyła więc wielu lojalnych, przywiązanych do jej produktów klientów. Umożliwiają to także niezwykle atrakcyjne programy lojalnościowe oraz stałe i sezonowe promocje i zniżki - dostępne w przyjaznej i przejrzystej formie. Niezwykłe kosmetyki Hebe można często kupić w cenie o 50% niższej, niż regularna. Dotyczy to nie tylko produktów "na wyłączność", ale także wyselekcjonowanych kosmetyków znanych marek.

Hebe - drogeria internetowa z indywidualną ofertą

Internetowe drogerie oferują często dostępne powszechnie, mało interesujące produkty. Sklep internetowy Hebe jest inny - można znaleźć w nim produkty "dostępne tylko w Hebe", w tym najciekawsze kosmetyki organiczne i naturalne oraz szczególnie przyjazne dla zdrowia skóry dermokosmetyki. Szczególnie interesujące są niedostępne nigdzie indziej kosmetyki koreańskie i japońskie. Są one dziś niezwykle modne na całym świecie - sklep internetowy Hebe wprowadził je do Polski jako pierwszy. Poza Internetem produkty Hebe dostępne są w sieci drogerii stacjonarnych, obejmującej salony na całym świecie, w tym kilkadziesiąt w Polsce. W najwygodniejszej formie pełna oferta tysięcy kosmetyków oraz najciekawsze, aktualne promocje dostępne są jednak w sklepie internetowym.

Oferta Hebe jest tak bogata, że nie sposób opisać ją w pełni. W internetowej drogerii znajdziemy wszystkie możliwe kosmetyki do pielęgnacji twarzy, do makijażu, do ciała oraz do włosów i paznokci. Wyróżniają się wśród nich delikatne produkty dla matki i dziecka, ciekawe są także kosmetyki dla mężczyzn, w tym atrakcyjne prezenty. Zasadą, która obejmuje wszystkie produkty jest nacisk na naturalność składników (w tym kosmetyki wegańskie), nastawienie na potrzeby wymagających klientek, różnorodność oraz podążanie za najnowszymi trendami. Zasady te spełniają zwłaszcza zaawansowane dermokosmetyki i produkty zdrowotne do pielęgnacji skóry.

Ciekawym pomysłem, który zastosował sklep internetowy Hebe jest możliwość przeglądania produktów nie tylko według marek i rodzajów kosmetyków, ale także według zastosowanych w nich składników aktywnych. Istnieje więc możliwość doboru kosmetyków skomponowanych tak, aby były najbardziej efektywne dla indywidualnych potrzeb naszej skóry. Wybrać możemy tak sprawdzone, jak i najnowocześniejsze i najmodniejsze składniki naturalne, w tym np. peptydy, ceramidy, kolagen, bakuchiol, aloes i propolis. W Hebe znaleźć można również ciekawe, bogate w informacje i fachowe porady dotyczące składników kosmetyków naturalnych (w tym magazyn dla klientek, obejmujący również bieżące zniżki). Wszystko to sprawia, że wybór w bogatej i obfitującej w promocje ofercie drogerii Hebe jest łatwy. Już samo przeglądanie kosmetyków staje się dzięki temu przyjemnością.

Najnowsze i sezonowe promocje w Hebe. Kody rabatowe, zniżki i vouchery na kosmetyki naturalne

Promocje w Hebe są nie tylko bardzo korzystne, ale też bogate i przejrzyste. Aktualna oferta promocyjna zmienia się jednak często, zazwyczaj co miesiąc. Wszystkie stałe i sezonowe akcje promocyjne można znaleźć w dziale "Regulaminy Promocji". Oprócz aktualnych zniżek dostępne są także wysokie rabaty (nawet do -70%) oraz lojalnościowa oferta promocyjna dla stałych klientów - "Taniej z My Hebe".

Chcąc poznać comiesięczne zniżki, kupony rabatowe i promocje w Hebe trzeba więc stale śledzić bieżącą ofertę. Tak np. w styczniu 2022 obowiązują zniżki w wysokości aż 40% na niemal 1000 produktów - wyselekcjonowano przy tym najciekawsze kosmetyki związane z karnawałem. Podobne rabaty dostępne są także przy innych okazjach - są to np. zniżki bożonarodzeniowe, sylwestrowe, wiosenne i letnie lub związane z Black Friday. Szczególnie często spotyka się atrakcyjne promocje na kosmetyki naturalne i wegańskie oraz na produkty wybranych marek. Lojalne klientki Hebe zyskują dodatkowe korzyści zdobywając "diamenty", oznaczające kolejne poziomy możliwych do zdobycia rabatów.

Obecnie wiele kosmetyków Hebe można otrzymać gratis korzystając z promocji "Miksuj między markami". Często dostępne są także vouchery i bony prezentowe (np. kupony rabatowe o wartości 30 zł za skorzystanie z jednej z metod płatności). Niektóre rabaty w Hebe są wyższe, jeśli korzysta się jednocześnie z kart lojalnościowych - istnieją więc akcje promocyjne, w których rabaty na kosmetyki sumują się. Formą zniżki jest także darmowa dostawa. W Hebe obowiązuje ona od niskiego progu cenowego - aby ją uzyskać, wystarczy kupić produkty za jedyne 35 złotych.