Hultaj Polski to butik odzieżowy znajdujący się w Warszawie. Wyróżnia się oryginalnym podejściem do prezentowanych projektów, które są w pełni autorskie. Za wszystkie z nich odpowiada pani Anka Jaśniowska-Wiśnios. Wszystkie produkty firmy są wykonywane w małych warszawskich pracowniach krawieckich, dzięki czemu produkty marki wyróżnia jakość i niepowtarzalność.

Kaptur

Do najsłynniejszej kategorii produktów warszawskiego butiku z pewnością należy szeroki wybór kapturów, które są dostępne zarówno w wersjach damskiej, jak i męskiej. Kaptury, podobnie jak cały asortyment są wykonane w całości w Polsce z dzianiny bawełnianej. W ofercie możemy znaleźć różne warianty wspomnianego nakrycia. Szczególną uwagę przykuwają rodzaje Incognito z dodatkową częścią umożliwiającą zasłonienie twarzy oraz wersja hydrofobowa wykonana z wodoodpornego materiału.

Kolekcje

Warszawski butik może się pochwalić szerokim wyborem różnorodnych kolekcji. Już same ich nazwy są zapowiedzią oryginalnego podejścia do mody. Wśród przygotowanych propozycji mamy "Białe Lato", "Elegancja Francja" czy "Lans & Baunce". Są też bardziej dosłowne kolekcję, takie jak haremki, czapki hultajki czy bluzy bokserskie. Kolekcji jest tak dużo i są tak rozbudowane, że asortyment pozwala na znalezienie praktycznie każdego rodzaju ubrania. Są tutaj eleganckie płaszcze i koszule z kokardą, szeroki wybór codziennych czapek i bluz a nawet pięknie przyozdobione nosidełka. W kolekcjach znajdziemy również warianty De Luxe produktów z asortymentu podstawowego, takie jak kaptury czy bluzki. Wiele artykułów w zaniżonych cenach znajdziemy w specjalnie przygotowanej zakładce "Wyprzedaż" na stronie sklepu, w którym niektóre artykuły z wyjątkowych kolekcji zostały zaprezentowane w atrakcyjnych promocjach. Jest to też niekiedy ostatnia szansa na zakup danego artykułu.

Takie same

Hultaj Polski wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów z niespotykaną nigdzie indziej propozycją. Kategoria "Takie same", którą możemy znaleźć na stronie butiku jest propozycją dla rodziców i ich pociech, w której otrzymujemy zestaw tych samych artykułów w rozmiarze dla osoby dorosłej i dziecka. Kategoria wyróżnia się ogromną różnorodnością proponowanej odzieży. Możemy tutaj znaleźć spódnice, płaszcze, bluzy, haremki czy spodnie. W zależności od wybranego produktu dostępny on jest w wariantach tata/dziecko lub mama/dziecko. Dodatkowym atutem tej kategorii są liczne promocję, które umożliwiają nam zakup atrakcyjnych kompletów po zaniżonych cenach.

Nie tylko sklep - HultajPolski.pl

Warszawski butik wyróżnia nie tylko bogata oferta, ale również szeroki zakres dodatkowych usług na najwyższym poziomie. Sklep, oprócz gotowych ubrań proponuje nam również dopasowanie danego artykułu do naszych osobistych preferencji. Są to m.in wydłużanie rękawów czy poszerzenie w obrębie pleców. Istnieje również możliwość zamówienia indywidualnego projektu, który zostanie wykonany tak jak pozostałe artykuły z asortymentu butiku. Mogą to być sukienki, mundurki czy stroje sceniczne. Zlecenie wykonania na miarę lub złożenie indywidualnego projekt można zlecić osobiście w siedzibie butiku lub za pomocą strony www.sklep.hultajpolski.pl w zakładce kontakt. Znajdują się tam adres e-mail oraz numer kontaktowy do projektantki wszystkich projektów butiku, pani Anki Jaśniowskiej-Wiśnios. Hultaj Polski to nie tylko internetowy butik, ale również blog na którym pracownicy opisują nowe kolekcję, poruszają bieżące tematy czy udzielają rad związanych z doborem czy mierzeniem ubrań. Ponadto, dzięki współpracy z takimi serwisami jak www.zamniej.pl butik regularnie udostępnia kupony rabatowe na swoje produkty, dzięki którym produkty ekskluzywnej marki mogą być dostępne jeszcze taniej.

Hultaj Polskie to bez wątpienia jeden z oryginalniejszych punktów na modowej mapie Polski. Dzięki nieszablonowemu podejściu oraz otwartości na potrzeby klientów szybko zdobywa kolejnych odbiorców. Regularnie przygotowywane kolekcję pozwalają butikowi na przygotowywanie atrakcyjnych propozycji modowych oraz licznych promocji i zniżek.