Laptopy polskiej produkcji.

Hyperbook jest polskim przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją laptopów oraz ich sprzedażą. Marka ta odznacza się oryginalnością, głównie za sprawą konstruowania sprzętu z podzespołami wybranymi przez zamawiającego, co jest rzadkością na rynku informatycznym. Opinie na temat owej firmy są w przytłaczającej większości pozytywne (sugerując się ocenami wystawianymi na portalach typu ceneo.pl), zarówno w kwestii jakości produkowanego przez nich sprzętu, jak też i podejściu wobec klienta.

Właściciele Hyperbook gwarantują wykonywanie sprzętu z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły, z wykorzystaniem samych najlepszych komponentów oraz podzespołów. Większość laptopów konstruowana jest z myślą o jak największej ich wydajności, jednakże nie brak im również szykownego designu oraz energooszczędności. Sprzęt ten produkowany jest pod cztery główne ich przeznaczenia: dla graczy, dla profesjonalistów, do biura, oraz dostosowane do sprzętu zapewniającego dostęp do wirtualnej rzeczywistości (vr ready). Klient może wybrać również jedną spośród trzech dostępnych rozmiarów matryc: 14.1, 15.6, oraz 17.3 cala.

Szeroki zakres konfiguracji.

Po wybraniu najbardziej interesującej nas kategorii przeznaczenia sprzętu, będziemy mogli przystąpić do zapoznania się ze znacznie szczegółowszym programem konfiguracji oraz większą ilością filtrów. Będziemy mogli zatem zdecydować zarówno o podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych parametrach naszego przyszłego sprzętu.

Na samym początku będziemy mogli zadecydować o wadze naszego laptopa, której zakres wynosi od 1,7kg do 4,5kg (do wagi wliczana jest również bateria). Następnie przyjdzie nam do wyboru, jaki procesor będzie napędzał nasze pozostałe podzespoły - co prawda nie jest ich wielka ilość, ale jakość mówi sama przed siebie, bowiem zaznaczyć będzie można takie pozycje, jak najnowsze procesory Intel Core I7, czy AMD Ryzen 9. Zaraz po wyborze procesora będziemy mogli zadecydować o karcie graficznej - w tym przypadku również będziemy mieli do czynienia ze sprzętem z najwyższej półki, takim jak dobrze znanym GeForce'm RTX 3080 firmy NVIDIA. Sprzęt jest również domyślnie wyposażony w wewnętrzne dyski twarde typu SSD, dzięki którym rozruch systemu operacyjnego będzie trwał bardzo krótko, a wykonywanie na nim nawet wielu akcji naraz nie powinno sprawić najmniejszego nawet problemu.

Wybierać także będziemy mogli między monitorami, wśród których znajdują się nawet takie o częstotliwości odświeżania o wartości 144 oraz 165 herców. Najlepszy z nich jednak wyposażony jest w wariant o niebotycznej ilości 240Hz. Duża część z nich posiada matową teksturę wyświetlacza, dzięki czemu łatwiej będzie utrzymać ich nieskazitelną czystość, a światło słoneczne na ich powierzchni będzie znacznie mniej widoczne dla naszych oczu. Oprócz monitora istnieje również wybór jednego spośród dwóch typów klawiatur: Multicolor oraz RGB LED - obydwie posiadają klawisze membranowe.

Akcesoria dodatkowe

Oprócz samej produkcji oraz sprzedaży laptopów, sklep hyperbook.pl posiada w swoim asortymencie również sprzęt dodatkowy w postaci myszek komputerowych, torb, plecaków, słuchawek, klawiatur, podkładek chłodzących, a także monitorów. Istnieje również możliwość dokupienia najróżniejszych oprogramowań, w tym systemów operacyjnych, programów antywirusowych, czy też specjalnych pakietów biurowych.

Pomijając poprzednio wymieniony podstawowy sprzęt, klient będzie mógł wybrać również bardziej zaawansowany, przykładowo w postaci dysków twardych, pamięci RAM, baterii, zasilaczy, akcesoriów do sieci bezprzewodowych, a także past termoprzewodzących. Hyperbook bierze również udział w organizacji eventów z tematem przewodnim o wirtualnej rzeczywistości.

Sklep ten jest w stanie zaoferować także wiele promocji, zniżek, oraz rabatów, które nieraz są w stanie zagwarantować oszczędność w postaci kilkuset złotych. Zachęcamy do bycia na bieżąco z aktualnie trwającymi okazjami poprzez śledzenie strony internetowej hyperbook oraz jego portali społecznościowych.