Piękny ogród to marzenie niejednej osoby, podelektować się świeżym powietrzem wśród pięknych rabat kwiatowych, spacerując pomiędzy urokliwymi krzewami. Wizja niejednego ogrodnika amatora, jednak przekonaj się. Ty i Twój ogród możecie być dziś wśród najlepszych a wszystko to da Ci sklep internetowy iglaco.pl.

Kim jesteśmy?

W kilku słowach wyjaśnienia to po prostu ogród najpiękniejszy bo polski. Trendy płyną z całego świata, na naszych działkach pojawiają się rośliny różnego gatunku, a wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Kilka chwil, zamówienie internetowe, przesyłka już jest w drodze do Ciebie. Polskie przedsiębiorstwo ogrodnicze działające na rynku od 2008 roku. Na starcie firma produkowała rośliny iglaste. Historia została uwieczniona w nazwie IGLACO. Rośliny były doskonałej jakości, a właściciel miał czujne oko na każdy etap hodowli iglaków. Ukorzenianie sadzonek w tunelach foliowych, poprzez szkółkowanie kontenerowe w kwaterach, a kończąc na uprawie dużych roślin.
Sklep iglaco.pl początkowo oferował produkty tylko na rynku polskim, jednak ogromne aspiracje pozwoliły wypłynąć na rynek Niemiecki i Czeski. Wraz z rozwojem firmy pojawiało się coraz więcej produktów, tak dzisiaj można odnaleźć w ofercie nie tylko różne rodzaje roślin, ale także szereg akcesoriów potrzebnych do pracy w ogrodzie i nie tylko. Produktów wykorzystywanych w każdym domu, poczynając na drewnie kominkowym, poprzez płyny antybakteryjne, maseczki ochronne, pompy do wody brudnej szamba, kosze do segregacji odpadów, a kończąc na różnego rodzaju składanych meblach i wielu innych.
Ogromny rynek, duża konkurencja nie wyeliminowały przedsiębiorstwa, wręcz przeciwnie, zyskuje coraz większą pozycję nie tylko na rynku krajowym, ale także coraz częściej na rynku zagranicznym.
Stopniowy rozwój asortymentu pozwala na kompletne zakupy. Wybierz sklep internetowy i nie stój przy kasie w kolejce, bez wychodzenia z domu, korzystne warunki transportu. Osoby, które dokonają zamówienia powyżej 99 zł otrzymają dowóz gratis, bez dodatkowych, ukrytych kosztów. Czytelna strona ułatwia wybór, a osoby, które wciąż nie mogą się zdecydować mają szansę skorzystać z porady specjalisty podczas rozmowy telefonicznej.
Perfekcyjna, doskonale wyszkolona obsługa pomoże zrealizować każde zamówienie, od kilku dobrych lat legalnie działający na rynku sklep pozwala dokonać bezpiecznych zakupów.
Akcesoria to nie wszystko, sklep internetowy iglaco.pl stawia także na rozwój marki własnej. Sprawdź i poszukaj w naszej ofercie produkty marki Cheapgarden produkujący akcesoria ogrodnicze oraz Primegarden działający w świecie agrowłókniny. Ostatnim elementem jest oczywiście Iglaco stawiający na rośliny ogrodnicze.

Poczuj się wyjątkowo w sklepie stworzonym dla Ciebie

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, na najwyższym poziomie. Sklep internetowy oferuje trzy możliwości składania zamówień, po pierwsze wykorzystując platformę sklepu, następnie telefonicznie a także, dla wielu osób bardzo ważną opcją jaką jest droga mailowa. Na piśmie, każdy punkt jasno i czytelnie, bez obawy o zainwestowane pieniądze.
Przedsiębiorstwo oferuje dla swoich klientów szereg dogodności, jak wcześniej wspomniano przy zakupach powyżej 99 zł darmowy transport kurierem znanych i przez wielu cenionych firm. Osoby zainteresowane odbiorem osobistym powinny skontaktować się z przedsiębiorstwem w celu umówienia terminu odbioru.
Dokonując zakupów w sklepie internetowym możesz wykorzystać interesujące kupony rabatowe. Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do newslettera masz szansę dostać 15 złotych rabatu przy zakupie za 99 zł, a także 10 punktów w programie lojalnościowym.
Zniżki i promocje są dla Ciebie. Skorzystać z ciekawej oferty zakupu wrzosów i stwórz własne, piękne wrzosowisko, a wszystko z pomocą bardzo korzystnej zniżki. Promocja obejmuje wrzosy, wykorzystując kod rabatowy o treści Wrzosowisko zaledwie w kilka dni możesz poczuć się właścicielem pięknej roślinności.
Wybierz najlepszy sklep dla Ciebie, zdrowe, dorodne rośliny, pomocny sprzęt, ogród marzeń jest zaledwie na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.