Intersport - Twój sklep ze sprzętem sportowym

Intersport to ogólnopolska sieć sklepów sportowych obecna we wszystkich największych miastach w kraju, a także oferująca swoje produkty za sprawą sklepu internetowego Intersport.pl. Marka Intersport znana jest na całym świecie. Istnieje od 1988 roku i do tej pory otworzyła około 5100 salonów sprzedaży, z czego aktualnie 31 z nich posiada na terenie naszego kraju. Do tego dochodzą wspomniane sklepy internetowe we wszystkich krajach, gdzie dostępne są sklepy stacjonarne. Intersport jest największym na świecie detalicznym sprzedawcą sprzętu sportowego czy artykułów turystycznych. Cechuje ich bogaty wybór markowych produktów, regularne promocje czy ekstra rabaty dla stałych klientów. 

Intersport na każdą porę roku

W sklepach Intersport znajdziemy dziesiątki tysięcy produktów, oferowanych do wszelkich rodzajów turystyki czy różnorodnych sportów uprawianych o każdej porze roku - piłka nożna, hokej, pływanie, bieganie itd. Mamy tam odzież i sprzęt do biegania, bogaty wybór rowerów i akcesoriów wraz z ubraniami dla cyklistów czy sprzęt dla rolkarzy. Rozbudowana jest również oferta odzieży, akcesoriów, sprzętu i obuwia turystycznego - na spacery, wyprawy górskie, pod namiot czy na camping. Nie brakuje również sprzętu do sportów drużynowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy sprzęt hokejowy), sportów rakietowych (tenis, badminton, squash) czy sportów wodnych (pływania, nurkowania). Uzupełnieniem oferty jest odzież treningowa fitness, mniejszy lub większy sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz cardio, a także odzież i sprzęt do jogi. Jednym słowem kompleksowa oferta sportowo-turystyczna, oferowana w regularnych promocjach i po atrakcyjnych cenach, za sprawą dostępnych kodów rabatowych.

Znane marki w Intersport

Sklep internetowy pełen jest znanych i lubianych marek sprzętu sportowego czy turystycznego, oferowanego w promocjach i z super zniżkami. W sklepach Intersport znajdziemy produkty: Adidas, Nike, Puma, Under Armour, Reebok, Salomon, The North Face, Giant, Suunto, Asics, Saucony, New Balance, 4F, Jack Wolfskin, Rossingol, McKinley, Speedo, Wilson, Babolat i setki innych mniej lub bardziej znanych marek, których nie sposób na raz wymienić. Markowe produkty w sklepach Intersport, to gwarancja świetnej jakości w połączeniu ze zniżkami i kuszącymi promocjami. Dzięki dostępnym kodom promocyjnym do Intersport możemy produkty tych znanych marek kupować jeszcze taniej.

Promocje w Intersport

Nieodłączną częścią działalności sklepu internetowego Intersport, są cyklicznie oferowane promocje i zniżki. Atrakcyjne oferty z niższymi cenami są oferowane zarówno dla nowych klientów, jak i stałych bywalców marki Intersport. Dotychczasowy klienci, dzięki powiadomieniom sms czy obecności w newsletterze, mają szansę być jeszcze szybciej poinformowani o obecnych i nadchodzących promocjach, co pozwoli zdobyć markowe produkty jeszcze taniej.

Dostępne kody rabatowe to również ogromna szansa na tańsze zakupy w sklepie internetowym Intersport. Kody mogą dotyczyć całego asortymentu lub wybranych grup produktów czy produktów od konkretnych producentów. Za każdym razem kod promocyjny to duża zniżka na zakupy markowego sprzętu, niezależnie od naszych preferencji sportowych czy wielkości dokonywanych zakupów. Warto więc śledzić promocje w Intersport i szukać kodów rabatowych do sklepu Intersport.

Zniżki na sprzęt w Intersport

W których produktach możemy liczyć na atrakcyjne zniżki i mega okazje? We wszystkich produktach i to z każdego działu. Właśnie tak. Intersport urządza regularne promocje i zniżki, także za pomocą specjalnych kodów rabatowych, na towary ze wszystkich działów. Czasem oferty dotyczą całego asortymentu naraz, a czasem wybranych marek lub działów tematycznych. Wszystko zależy od konkretnej promocji, dlatego nie warto przegapić żadnego z oferowanych kodów promocyjnych do sklepu ze sprzętem sportowo-turystycznym Intersport. Przekonaj się sam i już teraz sprawdź aktualne kody rabatowe do sklepu Intersport.pl.