Pandemia zmieniła domy niektórych z nas w biura, a innych skłoniła do poszukiwania nowego lub dodatkowego zajęcia. Bez względu na to, jak od zeszłego roku zmieniło się Twoje życie, jedno jest pewne - bez komputera ani rusz! Dotyczy to także Twoich dzieci, które od ponad roku uczą się praktycznie tylko zdalnie. Zadbaj o to, by ten rodzaj nauki nie był dla Twoich pociech czasem straconym. Dlatego właśnie warto skorzystać z promocji i kuponów rabatowych sklepu internetowego Komputronik, które pozwolą kupić Ci potrzebny sprzęt w atrakcyjnej cenie! 

Laptopy 

Laptop, to bez wątpienia podstawowe narzędzie podczas pracy zdalnej. Najczęściej to urządzenie zapewnia pracodawca, ale jeżeli sam dla siebie jesteś szefem lub szukasz dodatkowego dochodu, warto zakupić taki sprzęt w promocyjnej cenie. Twój pracodawca nie będzie zachwycony, jeżeli będziesz regularnie wykorzystywał służbowy sprzęt do celów prywatnych! Mogą Cię za to spotkać nieprzyjemne konsekwencje (z utratą pracy włącznie), szczególnie, jeżeli dojdzie do wycieku służbowych danych i naruszenia regulacji dotyczących RODO. Nie warto zatem ryzykować, lepiej zakupić dodatkowy sprzęt. Na stronie sklepu internetowego Komputronik, znajdziesz zarówno laptopy z klasycznym Windowsem, jak i MacBooki. Dzięki naszym kuponom rabatowym, możesz kupić wymarzony sprzęt w niskiej cenie! Nie zapomnij też o swoich pociechach! Sprawny i szybki laptop, to gwarancja udanej nauki zdalnej, której końca póki co, nie widać... Lekcje online wymagają dobrego sprzętu, który nie będzie się zacinał i dekoncentrował tym dziecka. Dzięki licznym promocjom, możesz pozwolić sobie na zakup naprawdę solidnego sprzętu, który poradzi sobie z wielogodzinną nauką zdalną. Zniżki docenią szczególnie Ci z Was, których czeka zakup dwóch i więcej laptopów. 

Tablety 

Tablet, to świetna rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują poręcznego sprzętu do pracy w domu oraz w terenie. Nie zajmuje dużo miejsca, a często też nie ustępuje wydajnością laptopom i komputerom stacjonarnym. Dzięki kuponom rabatowym, możesz wybierać do woli z bogatej oferty sklepu Inter którego Komputronik. Dobierz niezbędne akcesoria i pracuj tak, jak lubisz najbardziej! Nie masz pomysłu na prezentację? Może czas na zmianę otoczenia - wyjdź na balkon lub taras, zaczerpnij powietrza i inspiracji, a następnie wróć do projektu. Tablet, to też idealne urządzenie do czytania, nie tylko e-booków, ale również artykułów branżowych, czy wiadomości. Jest to dużo wygodniejsza opcja od czytania na ekranie smartfona. W czasie pandemii, mamy szczególnie dużo czasu na nadrabianie zaległości książkowych, dlatego warto skorzystać z promocji i kupić dodatkowy tablet. 

Komputery stacjonarne 

Potrzebujesz naprawdę solidnego sprzętu o dużej mocy obliczeniowej? A może tak zasmakowałeś w pracy zdalnej, że postanowiłeś przekonać szefa, żeby już na stałe pozwolił Ci pracować w takiej formie? Jeżeli tak, to kolejnym krokiem jest organizacja profesjonalnego, domowego biura. Skorzystaj zatem z naszych zniżek na komputery stacjonarne w sklepie internetowym Komputronik. Zorganizuj sobie profesjonalny sprzęt i zapewnij sobie komfort pracy, na jaki zasługujesz. Komputer stacjonarny, to idealne rozwiązanie dla programistów lub grafików komputerowych. Obecnie komputery stacjonarne znacznie odbiegają formą, od tych, które kojarzymy z poprzedniej dekady. Ciekawy design sprawia, że nie tylko nie szpecą pomieszczenia, ale są nawet stosunkowo interesującym dodatkiem do Twojego wnętrza! Zalety stacjonarnego sprzętu z pewnością docenią też zagorzali fani gier komputerowych. 

Elektronika w postaci laptopa, tableta, czy komputera stacjonarnego, to nie tylko narzędzia pracy, ale również rozrywki! Nasze zniżki i kupony rabatowe do sklepu internetowego Komputronik pozwolą Ci na zakup kilku sprzętów w naprawdę niskich cenach. Dzięki temu zapewnisz sobie i Twoim dzieciom niezbędne narzędzia do pracy, a przy okazji każde z Was będzie mogło oglądać to, na co ma ochotę! Koniec bitwy o to, czy oglądacie serial, czy mecz!