Sklep internetowy Contigo to marka, która oferuje różnego rodzaju kubki termiczne, butelki na wodę, a także kubki dziecięce. To, co wyróżnia sklep na tle innych marek oferujących podobne produkty to przede wszystkim ponad 35 patentów, które powstały z myślą o tych, którzy żyją w biegu i cenią sobie innowacyjne rozwiązania oraz niezawodne w każdych warunkach produkty. Marka rozrosła się już na tyle, że obecnie dystrybuuje swoje kubki nie tylko Polakom, ale także obywatelom 50 innych państw na 6 różnych kontynentach. Co więcej, jest to marka, która w sprzedaży kubków i butelek nosi miano numeru 1 w USA i jest najszybciej rozwijającą się firmą w branży. O produktach firmy Contigo wypowiedziało się już wielu zadowolonych klientów, a każdy z nich ceni sobie wysoką jakość wykonania produktu oraz fenomenalny design dostosowany do gustu każdego kupującego. Kubki tej firmy szczycą się szczelnością, poręcznością oraz solidnymi materiałami, z których zostały wykonane i od lat zachwycają tych, którzy im zaufali.

Oferta sklepu Contigo

Contigo posiada w swojej ofercie bogaty zasób różnego rodzaju kubków termicznych, butelek na wodę, a także kubków dziecięcych. Odnaleźć tam można kubki termiczne o różnych wzorach, kolorach i kształtach, aby każdy z klientów mógł znaleźć taki, który będzie w pełni odpowiadał jego preferencjom. Ponadto, wybrane modele posiadają nowoczesną technologię AUTOSEAL, która zamyka kubek automatycznie pomiędzy łykami, co sprawia, że są w pełni szczelne, a do tego zachowują napój ciepłym aż do 4 godzin lub zimnym aż do 12 godzin. Sprawia to, że idealnie sprawdzą się w każdej porze roku i w absolutnie każdych warunkach. Produkty zawierają również technologię AUTOSPOUT, która umożliwia szybkie i proste odblokowanie kubka jednym przyciskiem. Contigo oferuje klientom również butelki na wodę, które wykonane są z najlepszych materiałów, aby nigdy nie przeciekały, a dodatkowo nie zawierały w sobie żadnych szkodliwych związków, które mogłyby dostać się do organizmu człowieka podczas picia. Niektóre z butelek posiadają także wkłady na owoce, aby móc w każdym miejscu rozkoszować się ożeźwiającą lemoniadą. Inną kategorią oferowaną przez firmę Contigo są bidony i butelki na wodę dla dzieci, które charakteryzują się wyjątkową szczelnością i odpornością na wszelki wypadki, które mogą spotkać młodych poszukiwaczy przygód. W ofercie marki znajdują się także bidony z wbudowanym pojemnikiem na ciasteczka lub drobne przekąski, aby dziecko mogło mieć swój zestaw zawsze przy sobie w jednym miejscu. Dodatkowo marka oferuje swoim klientom pojemniki termiczne na żywność wykonane ze stali, a także termosy turystyczne, co sprawia, że firma Contigo potrafi dostosować się do potrzeb różnych klientów, którzy szukają solidnych, poręcznych, a przy tym także stylowych kubków, termosów i pojemników. Wybierając jeden z tych produktów, klient otrzymuje wybór, co do modelu, jego koloru, pojemności oraz rodzaju systemu zamykania spośród 4 dostępnych. Dzięki tym filtrom, można dobrać produkt, który sprawdzi się idealnie w każdych warunkach, a do tego będzie dobrze komponował się w każdej przestrzeni i bez wątpienia zawsze prezentować się będzie w ciekawy sposób.

Zniżki i promocje sklepu Contigo

Podstawową zniżką, którą można otrzymać w sklepie Contigo jest nagroda za zapisanie się do newslettera. Gwarantuje to otrzymanie 20 złotych rabatu na pierwsze zakupy, co jest kuszącą opcją i zdecydowanie adekwatną do ceny oferowanych produktów. Dodatkowo sklep oferuje darmową wysyłkę, jeśli cena zakupionych przez nas produktów przekroczy 179 złotych. Contigo ma w swoim sklepie także wiele przecen okazjonalnych i limitowanych. Produkty bardzo często odnaleźć można w cenach niższych o 10, 20, czy 30 złotych. Oferta przecenionych produktów jest naprawdę różnorodna i bogata, a dotyczy ona także najlepiej sprzedających się wzorów i modeli, co czyni Contigo marką nastawioną przede wszystkim na komfort i zadowolenie klientów. Bez wątpienia są to kubki niezwykle solidne i wytrzymałe, a przy tym także stylowe, eleganckie i oryginalne.