Lunamarket - biżuteria

Lunamarket to założony w 2009 roku sklep internetowy, który powstał z myślą o wypełnieniu niszy na krajowym rynku, jaką są akcesoria z kategorii Gothic & Fantasy. Nietuzinkowa oferta sklepu skupia się na artykułach z kategorii wystroju wnętrz, biżuterii i różnorodnych akcesoriów z kategorii fantastyki. 


Biżuteria 

Najbardziej rozbudowaną kategorią sklepu LunaMarket jest biżuteria. Znajduję się tu bogaty wybór naszyjników, amuletów, talizmanów czy wisiorków. Wszystko w klimacie gotyckim lub magicznym. Niemalże każda ze znajdującej się w kategorii rzeczy ma przypisaną pewną wartość lub po prostu "moc". Jak czytamy w opisach produktów Talizman Jednorożca da nam Moc i Uleczenie, natomiast bransoletka z naturalnego ametystu Spokój i Opanowanie. 
Biżuteria jest też podzielona na różnorodne serię. Seria Greenwood skupia się na przedstawieniu pradawnych celtyckich bóstw oraz leśnych istot z tego mistycznego świata. Seria Galraedia jest poświęcona zjawiskom, symbolom i istotą magicznym takim jak nietoperze, smoki i pentagramy. Steampunk to seria wzorowana na osiągnięciach technicznych związanych z wynalezieniem maszyny parowej. Można tu znaleźć naszyjniki z wyobrażeniami mechanicznych zwierząt. Wszystko w charakterystycznych dla tego stylu kolorach rdzy i miedzi.

Akcesoria

Równie bogato wyposażoną kategorią w sklepie LunaMarket są akcesoria. Jest to dział tak obszerny, że został podzielony na cztery mniejsze kategorię. Dekorację to kategoria, która skupia w sobie różnego rodzaju produkty do domu. Znajdziemy tutaj obszerny wybór świec, świeczników czy figurek, jak i bardziej użytkowe artykuły codziennego użytku takie jak poduszki dekoracyjne, podstawki na książki czy wycieraczki pod drzwi.
Sklep wyróżnia również bogaty oferta kielichów i innych atrybutów do picia. Same kielichy są pięknie wykonane i posiadają mnóstwo nawiązań do tematyki całego sklepu, dzięki temu możemy trafić tutaj na kielich z kością zamiast klasycznej nóżki, smoka owiniętego wokół naszego naczynia czy gotyckie symbole na czarze kielicha. Również ciekawymi propozycjami wyróżniają się dostępne w ofercie sklepu kufle, które podobnie jak kielichy, pięknie przyozdobione posiadają wiele odwołań do magicznych światów i mistycyzmu. 
Stawiając na różnorodność oferty w sklepie możemy znaleźć też szeroki wybór dodatków takich jak popielniczki, portfele, skarbonki, torby, karty do gry a nawet meble.

LunaMarket - Nie tylko sklep

Sklep LunaMarket wyróżnia się pozytywnym nastawieniem do swoich klientów. W zakładce Aktualności możemy znaleźć najnowsze informację dotyczące działania sklepu, takie jak informacje o wysyłkach zamówień czy nowych artykułach na stronie. Są tutaj również ciekawe teksty dotyczące cech charakterystycznych wystroju wnętrz w stylu proponowanym przez sprzedawce oraz wszelakie porady jak najlepiej urządzić wnętrze w stylu gotyckim.
W sklepie istnieje możliwość otrzymania zniżki dla stałych klientów. Promocja dotyczy każdego, kto po zalogowaniu zamówi 3 lub więcej rzeczy. Również dzięki współpracy z portalami takimi jak www.zamniej.pl sklep ma możliwość przygotowania specjalnych promocji oraz kuponów rabatowych dla użytkowników serwisu.  
Duża część towaru jaki znajduję się na sklepie jest robiona na specjalne zamówienie, a produkty są wykonywane oraz malowane ręcznie, dzięki czemu każdy przedmiot jest niepowtarzalny i oryginalny. Na stronie sklepu znajduję się również specjalnie przygotowana galeria magicznych i mrocznych domów. Możemy tam znaleźć różnorodne galerię z propozycjami urządzenia mieszkania. W galerii znajdują się takie albumy jak Mroczne Gotyckie Mieszkanie, Magiczny Pokój czy Gotyckie Gargulce W Domu I Na Zewnątrz Budynku.

LunaMarket to interesujący sklep dla osób, które chcą wyrazić siebie w oryginalny sposób. Każdy fan magii, mitologii, gotyku i smoków znajdzie tutaj coś dla siebie. Dzięki bogatym treściom jakie pojawiają się na stronie z łatwością dobierzemy artykuły, które będą nam potrzebne do urządzenia idealnego dla siebie wnętrza w gotyckim stylu oraz doboru idealnych dla siebie akcesoriów by na codzień czuć się jak w zaczarowanym świecie.