UBIERZ DZIECKO RAZEM Z NAMI

          Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości dla każdego klienta. Każde dziecko potrzebuję uwagi oraz przede wszystkim pełnej wygody, nasz sklep może zagwarantować to każdemu klientowi i jego dziecku. Dzięki najlepszej jakości tkanin, materiałów naszych ubrań w sklepie Mamaiti, dziecko będzie mogło poczuć się swobodniej przy tym także mieć pełen komfort przy zabawie czy innych codziennych czynnościach.                                                                                                                                                                                                                    Nasze ubrania zapewnią także dziecku bezpieczeństwo ze względu na materiały w ubraniach bardzo trudno jest je rozerwać, porwać czy zepsuć dlatego dziecko będzie mogło swobodnie się bawić, a rodzic nie będzie musiał się martwić, że dziecko zniszczy swoje ubrania i będzie trzeba wydać pieniądze na nowe ciuchy.

ZNIŻKI, PROMOCJE, KUPONY RABATOWE

          Nasz sklep objęty jest ciągłymi rabatami i zniżkami na różne produkty każdego dnia, dlatego zachęcamy do bieżącego wchodzenia na naszą stronę i sprawdzania nowości dotyczących zniżek, promocji czy kuponów rabatowych. Oczywiście produkty objęte promocją mogą zagwarantować pełną wygodę i komfort z użytkowania tak jak pozostałe produkty, ciuchy dla dzieci. Zależy nam za zadowoleniu klienta dlatego gwarantujemy codzienne zniżki na różne artykuły, które mogą dochodzić nawet do 30%.                                                    Także, jest możliwość kupienia vouchera prezentowego dla kogoś z rodziny lub znajomego. Voucher może sięgać kwoty nawet do 500zł i możecie mieć możliwość wydrukowania go aby jak najszybciej wręczyć go drugiej osobie. Także na sklepie można znaleźć zakładkę wyprzedaż z ostatni sztukami danych  produktów po bardzo okazyjnej cenie. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i jakość najwyższych materiałów produktów na promocji lub wyprzedaży.

SKONSULTUJ SIĘ Z NAMI

          Nasz sklep i personel otwarty jest na kontakt z klientami, dlatego możemy zapewnić indywidualne i profesjonalne podejście do każdej osoby przy tym gwarantując stały kontakt i sprawiedliwe rozwiązanie każdego problemu. Klient jest dla nas najważniejszą osobą, która zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zapewniamy jak najszybsze i zadowalające rozwiązanie każdego problemu z zamówieniem czy produktem. Także jest możliwość skonsultowania, upewnienia się co do tkanin, materiałów użytych do produkcji ciuchów lub zapytanie o inne zalety danego produktu. również możemy służyć poradą co do skompletowania stroju dla dziecka aby i rodzic i dziecko było szczęśliwe i dobrze się czuło w nowym stroju, ciuchach.

JAK ZNALEŹĆ PRODUKT DLA DZIECKA?

          Na naszej stronie Mamaiti możecie znaleźć podział na każdą kategorię z podziałem na najmniejsze szczegóły. zakładka nowości gdzie są zebrane w jednym miejscu wszystkie najnowsze artykuły dla twojego dziecka z różnych rodzajów ciuchów. Ze względu także na panująca pandemię mamy zakładkę z maseczkami dla dzieci aby zapewnić im pełne bezpieczeństwo w czasach w jakich aktualnie żyjemy. Każda zakładka znajdująca się na górze jest rozszerzona o kolejne podkategorię, dlatego każda osoba znajdzie u nas w sklepie coś dla swojego dziecka. Oprócz oferty dla dzieci mamy także ofertę dla niemowlaków, więc dziecko może mieć zagwarantowany pełen komfort już od pierwszych jego dni na tym świecie.

DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

          Mimo, że branża w jakiej się specjalizujemy jest ogromna to wyróżniamy się na tle innych szczególnie podejściem do klienta, które jest dla nas priorytetem przy dobrej współpracy i kontynuowaniu naszej działalności. Oprócz tego jakość importowanych materiałów jest najwyższa i zapewnia wieloletnie korzystanie z wybranych produktów. Nasza strona Mamaiti jest zrobiona bardzo przejrzyście, ponieważ pomyśleliśmy też o najmłodszych jakby sami chcieli wybrać ciuchy dla siebie to strona jest zrobiona idealnie pod nich aby łatwo i szybko przemieszczali się między kategoriami i produktami. Nasza marka chce dbać o klientów i szczególnie ich dzieci więc oprócz szerokiego wyboru kolorów i wzorów, najwyższa jakość naszych produktów może także wyróżnić się na tle innych przy tym oferując bardzo pokaźne ceny ale także rabaty, promocje i wyprzedaże. Wybierzcie nas i przekonajcie się sami.