Media Expert - najlepszy elektromarket?

Media Expert to jedna z najpopularniejszych sieci elektromarketów w Polsce. Jest to rodzima fiirma zajmująca się sprzedażą RTV , AGD i innych urządzeń elektronicznych. Pierwszy elektromarket tej sieci został otwarty w 2002 roku w Złotowie. Od tamtego czasu sieć prężnie się rozwija i dostarcza na rynek najnowsze produkty. Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć, obecna na polskim rynku od ponad 15 lat. Oferta tego sklepu jest zawsze uaktualniana o najświeższe produkty. Można w niej zakupić między innymi: telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, drony, sprzęt gamingowy, urządzenia peryferyjne (drukarki, klawiatury, myszki, słuchawki itp.) sprzęt fotograficzny, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Jest to lider na rynkach lokalnych, oferując klientom duży wybór elektroniki użytkowej. Elektromarket zdobył wiele nagród w tym prestiżową nagrodę Grand Prix - Laur Konsumenta 2019. Sieć sklepów oferuje dużą ilość najnowszych sprzętów elektronicznych. Znaleźć w nim można wiele topowych urządzeń najpopularniejszych producentów takich jak: Apple, Xiaomi, Samsung, Bosch, LG, Huawei, Lenovo, MSI, Sony, DJI czy Philips oraz wielu innych. Zakupując produkty w sieci elektromarketów Media Expert możemy do naszego urządzenia dokupić różnego rodzaju ubezpieczenia. Ubezpieczenia takie są dodatkową gwarancją, która zabezpiecza nas w przypadku problemów lub usterek z produktami. Kupując w Media Expert przez stronę internetową sklepu można wybrać opcję odbioru w sklepie. W niektórych przypadkach zamówienie może na nas czekać w sklepie już po godzinie od złożenia zamówienia.

Elektromarket czy... sklep rowerowy?

W niektórych marketach sieci Media Expert możemy zakupić takie pojazdy jak quady, rowery czy skutery. Jest to bardzo ciekawa propozycja, gdyż są one tam oferowane w dość korzystnych cenach. Rowery które możemy zakupić w Media Expert są różnych rodzajów. Od rowerów dziecięcych, przez górskie, miejskie na szosowych kończąc. Jednak to nie wszystko. W niektórych sklepach tej sieci jest możliwość kupna niewielkich pojazdów silnikowych takich jak quady czy skutery. Na te już w większości wymagane jest prawo jazdy jednak każdy kto posiada prawo jazdy kategorii B ma prawo do poruszania się takimi pojazdami. Jeszcze jedną kategorią pojazdów które można zakupić w Media Expert są deskorolki i hulajnogi różnego rodzaju. Tak można kupić tradycyjne deskorolki i hulajnogi jak i elektryczne odmiany tych pojazdów. Budowa hulajnogi elektrycznej jest bardzo zbliżona do klasycznych wersji pojazdów, napędzanych siłą nóg. Elementem obowiązkowym w każdej hulajnodze elektrycznej jest hamulec ręczny, który zapewnia bezpieczne poruszanie się między pieszymi i możliwość natychmiastowego zahamowania. Sercem pojazdu jest silnik elektryczny, który zastępuje wysiłek człowieka. Hulajnogi elektryczne dla dorosłych powinny mieć raczej mocniejszy silnik, który pozwala na nabranie sporej prędkości i przejechanie dłuższego odcinka drogi niż podobny pojazd dla dzieci. Z reguły silniki posiadają od 120 W do ponad 1000 W. Hulajnogi w zależności od modelu rozpędzają się do prędkości od ok. 20km/h do nawet 50km/h.

Jak zapłacić mniej w Media Expert?

Ceny najnowszej elektroniki czasami przekraczają nasze możliwości finansowe. Jest jednak sposób aby trochę zaoszczędzić przy zakupach w elektromarketach Media Expert jak i innych sklepach. Wystarczy skorzystać z naszej platformy zamniej.pl. Platforma oferuje darmowe kupony rabatowe tudzież inne promocje. Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę zamniej.pl wpisać w wyszukiwarkę nazwę sklepu w którym chcemy zrobić taniej zakupy i na niego kliknąć. Następnie wyświetla się nam strona z wszystkimi aktywnymi kuponami rabatowymi, zniżkami oraz promocjami dotyczącymi danego sklepu. W przypadku kodów rabatowych trzeba wpisać kod przy opłacaniu zamówienia, jednak niektóre promocje są ogólnodostępne lub wystarczy spełnić wyznaczone warunki i zniżka nalicza się samemu.