NeoNail to marka, której nazwę kojarzy bardzo wiele kobiet. To jedna z wiodących międzynarodowych firm w kategorii pielęgnacji, jak i stylizacji paznokci. Markę NeoNail założyła para Polaków, która nie boi się światowej konkurencji. Istnieje na rynku już od ponad 10 lat i wciąż zachwyca swoimi lakierami hybrydowymi.

Produkty NeoNail

Produkty tworzone przez NeoNail są bardzo docenianie i były wielokrotnie nagradzane. Lakiery tej marki są wykorzystywane przez pasjonatów, jak i profesjonalistów. Cieszą się one zaufaniem wielu wpływowych postaci świata urodowego, a także manikiurzystów, którzy w swojej codziennej pracy potrzebują wysokiej jakości produktów o nasyconych kolorach.

Oferta NeoNail obejmuje już nie tylko lakiery do paznokci. Aktualnie firma prezentuje również akcesoria do depilacji oraz różnorodne produkty do makijażu twarzy, oczu i ust. Tak szeroki asortyment pozwala skompletować pełen zestaw makijażowy dopasowany do potrzeb każdej osoby, która lubi kreatywną zabawę przy pomocy pędzli i kosmetyków.

Sklep internetowy NeoNail

Strona internetowa NeoNail to miejsce, w którym możesz kupić produkty tej marki bez wychodzenia z domu, złożyć reklamację, a także przeczytać nieco interesujących informacji na dostępnym tam blogu. Dzięki temu to nie tylko sklep internetowy, ale też kompendium wiedzy na temat makijażu, manikiuru i pielęgnacji, które zainspiruje nawet profesjonalistów czy doświadczonych pasjonatów.

Sklep NeoNail jest podzielony ze względu na rodzaj produktów. Często można je dostać w korzystnych zniżkach i promocjach, więc warto zaglądać na tę stronę i być na bieżąco. Inną opcją na uchwycenie dobrego rabatu jest skorzystanie z kuponów rabatowych dostępnych na zamniej.pl. Niektóre zniżki łączą się ze sobą, więc warto dokładnie się z nimi zapoznać!

W sklepie internetowym NeoNail istnieje kilka opcji dostawy, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ten dla siebie. Do tego czasem może Ci się udać na promocję, dzięki której dostawa będzie całkowicie darmowa! Możesz wybierać spośród usług InPost, kuriera DPD lub Poczty Polskiej. NeoNail dopuszcza też wiele różnych metod płatności, co pozwoli Ci na spokojne i bezpieczne opłacenie swojego zamówienia. Do tego zapisując się do newslettera, masz okazję złapać korzystną zniżkę na zakupy!

Zniżki i promocje w NeoNail

Kosmetyki NeoNail charakteryzuje wysoka jakość i stosowna do niej cena. Aby każdy mógł sobie pozwolić na te wyjątkowe produkty, marka często organizuje różnorodne zniżki i promocje dla swoich klientów. W ten sposób masz okazję zaopatrzyć się w jakościowe lakiery bez rujnowania swojego portfela. Jeśli nie możesz znaleźć żadnej korzystnej promocji, sprawdź koniecznie kupony rabatowe dostępne na zamniej.pl. Może akurat znajdziesz zniżkę dla siebie?

NeoNail często oferuje promocje tematyczne, nawiązujące do aktualnych świąt czy wydarzeń. Przy okazji możesz mieć szansę zakupu produktów z limitowanych serii, które są dostępne w sklepie tylko przez kilka miesięcy. To okazja do poznania nowych kolorów i formuł w korzystnych cenach.

Sklepy stacjonarne NeoNail

Oprócz sklepu internetowego, NeoNail posiada również swoje sklepy stacjonarne. Możesz w nich zobaczyć dany kolor kosmetyku na żywo, poprosić ekspedientów o radę w kwestii wyboru koloru czy formuły, a także zorientować się w cenach produktów. Później warto zamówić wybrane rzeczy w sklepie internetowym, gdzie łatwo załapiesz się na świetną promocję. Możesz je łatwo sprawdzić dzięki specjalnej zakładce, która jest dostępna na stronie internetowej NeoNail.

Kosmetyki NeoNail możesz kupić w drogeriach Douglas lub punktach franczyzowych, które znajdziesz m.in. w Bielsko-Białej, Częstochowie czy Elblągu. Możesz również wybrać się do dedykowanego sklepu NeoNail w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Krakowie i wielu innych miastach. Pełną listę sklepów stacjonarnych wraz z adresami i ich numerami telefonów znajdziesz na stronie internetowej NeoNail. W razie braku sklepu w Twojej okolicy, możesz zamówić wybrane produkty ze sklepu internetowego.