Nasz sklep  - Optiland, wyposaża swoich klientów w akcesoria optyczne, znanych i lubianych marek. Największą część asortymentu stanowią szkła kontaktowe, zwane również soczewkami. Sklep oferuje szeroką gamę soczewek renomowanych firm, które gwarantują wysoką jakość oraz duży komfort użytkowania. Oprócz soczewek asortyment zawiera płyny, krople do oczu oraz okulary. Natomiast dział soczewek jest najbardziej rozbudowany i stanowi bazę sprzedażową sklepu.

Soczewki - niezwykle bogaty asortyment

Sklep oferuje soczewki o różnym zakresie czasowym użytkowania. Wśród nich znajdują się jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne. Każdy jest w stanie wybrać taki rodzaj, który będzie dla niego najbardziej komfortowy w użytkowaniu. Wiąże się to również z pewnym nakładem finansowym, więc nasz sklep otwierając się na potrzeby każdego klienta nieustannie poszerza swój asortyment, tak, aby był łatwo dostępny na niemalże każdą kieszeń.

Oprócz podziału związanego z czasem noszenia, sklep oferuje soczewki służące do leczenia rożnych wad wzroku. Salon optyczny jest tak bogato wyposażony, że każda osoba, niezależnie od posiadanej wady narządu wzroku znajdzie coś dla siebie. Wśród nich można wymienić soczewki toryczne, które są dedykowane dla osób z astygmatyzmem. Kolejną kategorię tworzą soczewki progresywne, inaczej dwuogniskowe, które są wspaniała alternatywą dla dwóch par okularów - do czytania i takich stosowanych w codziennych czynnościach. Istnieje również mieszanka dwóch poprzednich, czyli toryczno-progresywne.

Osoby, które dodatkowo chcą podkreślić kolor swoich oczu lub zupełnie go zmienić dedykowane są soczewki kolorowe.

Asortyment sklepu posiada również mniej rozpowszechnione  soczewki roczne, TAK! ROCZNE! Jedną parę można nosić przez okrągły rok, bez obawy o gorszą ich jakość po upływie dłuższego czasu. Koniecznie zapoznaj się z ich opisem na stronie internetowej sklepu. Są bardzo atrakcyjne cenowo i koniec końców ich koszt jest o wiele niższy niż soczewek z krótszym czasem przydatności.

Soczewki całodobowe to kolejny hit sprzedażowy sklepu. Wielu klientów bardzo zachęcił fakt, że owych soczewek nie trzeba wyjmować przed snem, są w taki sposób skonstruowane, ze jest to absolutnie bezpieczne - rankiem nie musisz już pamiętać o ich założeniu!

Kompletna wyprawka dla użytkownika soczewek

Sklep wyposażony jest kompleksowo i oferuje swoim klientom całą gamę płynów do soczewek, różnych firm w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo nasz sklep oferuje kupony rabatowe na kolejne zakupy, ale również liczne konkurencyjne promocje. Niekiedy przy zakupie soczewek płyn do soczewek jest produktem gratisowym!

Przy używaniu soczewek bardzo ważne jest nawilżanie oka, więc magazyn sklepu wypełniony jest po brzegi najlepiej ocenianymi kroplami nawilżającymi.

Fani okularów, również znajdą tutaj coś dla siebie!

Salon stacjonarny oraz sklep internetowy oferują markowe oprawki, zarówno przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne. Znajdziesz tutaj modele marki Ray-Ban, ale również Oakley, Dolce&Gabanna czy Versace - wszystkie cechuje wyjątkowy design oraz bardzo dobra jakość!

Sklep z profesjonalnym zapleczem

Nie można nie wspomnieć o ekipie profesjonalistów, którzy tworzą bazę tego sklepu. Ich pasją jest nieustanne poszerzanie wiedzy, którą następnie przekazują wszystkim naszym klientom.

Dodatkowo w kilku miastach w Polsce znajdują się salony stacjonarne, gdzie w stałej ofercie proponuje się klientom profesjonalne badanie wzroku. W przypadku konieczności doboru odpowiednich soczewek lub okularów, przeszkoleni pracownicy udzielają fachowych porad, które znacznie ułatwią ci wybór odpowiedniego produktu.

Natomiast sklep internetowy, mimo nieco innej specyfiki pracy, również oferuje profesjonalną obsługę klienta i w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości,  fachowi doradcy udzielają wszelkich niezbędnych informacji.

Zniżki oraz liczne promocje!

Sklep posiada stałą kategorię - "Promocje", gdzie każdy może znaleźć produkty w bardzo okazyjnych cenach. Warto śledzić sklep internetowy, aby nie przegapić żadnej zniżki!