Polski producent kosmetyków do twarzy i ciała. Działa na rynku już od 20 lat nieustannie inspirując się naturą. Bazę kosmetyków stanowią ekstrakty z kwiatów, owoców, ziół, naturalne oleje i masła. Moc drzemiąca w tych składnikach sprawia, że pielęgnacja jest niezwykle skuteczna, a zarazem przyjemna i bezpieczna dla skóry. Produkty Organique pobudzają zmysły, poczynając od węchu, poprzez wzrok, a kończąc na dotyku. Manufaktura i zakład produkcyjny zlokalizowane są w Obornikach Śląskich. To stamtąd w świat ruszają wysokiej jakości produkty dedykowane klientom detalicznym jak i profesjonalnym branżom. Organique posiada wiele sklepów stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całej Polski, a także w wielu zagranicznych krajach. Zakupów dokonać można przez internet, wykorzystując dodatkowe, dostępne w sklepie internetowym zniżki, kupony rabatowe i promocje.

Dla osób kochających naturalną pielęgnację

Produkty Organiqe to prawdziwa gratka dla osób kochających naturalną pielęgnację — a jest ich coraz więcej. Naturalna pielęgnacja zyskała na popularności dzięki prostocie składników i niezwykłej skuteczności działania. Moc ukryta w składnikach pochodzenia roślinnego nie jest nowym odkryciem. Od setek tysięcy lat ludzie inspirowali się naturą, która nie tylko leczyła, lecz także pozwalała zachować piękno i pobudzić zmysły. Dzisiaj znów sięgamy po mądrość natury, a korzystanie z wysoko przetworzonych, chemicznych kosmetyków staje się passe. Organique dobrze o tym wie, dlatego produkty marki to 100% naturalny skład. Filozofią Organique jest piękno ukryte w każdym z nas. Wydobyć i podkreślić to naturalnie dane nam piękno mogą produkty bliskie naturze. Dobre, delikatne, o wyjątkowym zapachu i skuteczności działania. Organique do produkcji kosmetyków stosuje wodę żywą. Pielęgnacja kosmetykami Organique nie jest zwykłą, rutynową, codzienną czynnością. Przeradza się ona w wyjątkowy rytuał, intymną chwilę z samym sobą, moment zatrzymania i połączenia z naturą.

Delikatne kosmetyki wegańskie, eko i animal friendly - Organique

Produkty Organique pozbawione są agresywnych środków konserwujących, myjących i pianotwórczych. Dzięki temu maksymalnie zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia podrażnienia lub przesuszenia. Niektóre kosmetyki posiadają specjalne oznaczenia wśród nich: "Inspired by Nature", "Vegan", znak wody żywej, "Eko Formuła", "Animal Friendly", opakowania do recyklingu. Produkty oznaczone znakiem "Inspired by Nature" nie zawierają nie zawierają parabenów, PEG-ów, SLS, parafiny, wazeliny, silikonów, donorów formaldehydu i etanoloamin. Kosmetyki z symbolem "Vegan" charakteryzują się składem pozbawionym produktów odzwierzęcych, przez co są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Znak wody żywej informuje o jej użyciu przy produkcji kosmetyków, znak "Eko Formuła" wskazuje na posiadanie odpowidnich certyfikatów. Żaden z kosmetyków Organique nie jest testowany na zwierzętach, wszystkie pakowane są w zdatne do recyklingu opakowania.

Kupony rabatowe, zniżki i promocje w Organique

Już przy samym wejściu na stronę sklepu internetowego Organique pojawia się informacja o -10% zniżki na pierwsze zakupy w przypadku zapisu do newslettera. Wystarczy podać adres e-mail i kupon rabatowy będzie twój. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszelkimi rabatami i promocjami pojawiającymi się w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych. Jeżeli zdecydujesz się na zakupy internetowe i wydasz 200 lub więcej złotych, dostawa będzie darmowa. Na stronie internetowej sklepu regularnie udostępniane są informacje o bieżących promocjach i kuponach rabatowych np. -15% na zakup drugiego produktu z tej samej linii kosmetyków, - 20% na pielęgnację twarzy czy zestawy kosmetyków. Te ostatnie zawsze są dobrym pomysłem, gdy szukamy inspiracji prezentowych dla bliskich nam osób. Kupno kosmetyków w zestawie to często bardzo dobra okazja cenowa i jednocześnie świetne kompozycje produktów.

Jeżeli szukasz lokalnej marki, produkującej kosmetyki wysokiej jakości o całkowicie naturalnym składzie, przyjaznej zwierzętom i środowisku to właśnie Organique. Doświadczenie, zamiłowanie do natury, piękna i zmysłowe kompozycje to cechy charakteryzujące tego polskiego producenta.