Eleganckie przybory do pisania

Alepioro.pl, a właściwie "Ale pióro", jest sklepem oferującym szykowne akcesoria przeznaczone do pisania, takie jak przykładowo owiane dobrą renomą wieczne pióra. Znacznie większa część asortymentu wypełniona jest przedmiotami firm Parker oraz Waterman - producentów znanych z dystrybucji produktów o bardzo wysokiej jakości oraz trwałości.

Jak mówi nam sam właściciel alepioro.pl - eleganckie przybory do pisania nigdy nie wychodzą z mody. Zaświadcza on również, iż doskonale sprawdzą się one w postaci ekskluzywnego prezentu. Sklep ten posiada w swoim zanadrzu także opcję graweru do sprzedawanych długopisów, co dodaje jeszcze większej wyjątkowości upominkom.

Nie tylko wieczne pióra

Sklep alepioro.pl ma jednak znacznie więcej typów produktów do zaoferowania.

Zacznijmy od długopisów - górującymi producentami w tej kategorii są Parker oraz Waterman (jak zresztą w większości kategorii). Do wyboru należą również artykuły Artamis, Pierre Cardin, oraz Duke. Zakupić można także długopisy wysadzane kryształami Swarovski, wcześniej wspomniane długopisy z opcją graweru, a także te przeznaczone specjalnie dla osób leworęcznych.

Dalej znajdują się pióra kulkowe w większości składające się z produktów firm wspomnianych wcześniej. Owe pióra również można zamówić z wygrawerowanym, zleconym przez nas napisem.

Najchętniej odwiedzaną kategorią pozostają jednak pióra wieczne, gdyż to właśnie one uchodzą za artykuły piśmiennicze z najwyższego sortu, a sklep alepioro.pl jest w stanie zagwarantować nam bardzo szeroki ich wybór.

Oprócz długopisów oraz piór rozeznać będziemy mogli się także w tematyce ołówków oraz akcesoriów dodatkowych, takich jak wkłady, atramenty, etui, stalówki, czy skuwki. 

Zdecydować również będziemy mogli się na zakup dedykowanych zestawów prezentowych w mocno zróżnicowanym przedziale cenowym.

Sporo dodatków do zaoferowania w alepioro.pl

Serwis alepioro.pl nie składa się tylko i wyłącznie ze sklepu, w którym będziemy mogli wybrać spośród bardzo obszernego asortymentu przedmiotów, ale też i z sekcji społecznościowej w formie bloga. Znajduje się na nim sporo wiadomości oraz wpisów przeznaczonym zarówno artykułom piśmienniczym oferowanym przez sklep, jak i ogólnym informacjom ze świata prezentów i upominków.

Strona internetowa sklepu jest bardzo rozbudowana, jednak nijak nie przeszkadza to w poruszaniu się po niej. Na stronie głównej znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze informacje w postaci wyboru kategorii produktów oraz polecanych przedmiotów, najczęściej w specjalnych, okazyjnych cenach. Nieco niżej znajdują się nowości, czyli spis rzeczy, które dopiero od niedawna znajdują się w ofercie serwisu. Praktycznie na samym dole strony głównej zamieszczone są wpisy pochodzące z bloga, w tym przykładowo poradnik, jak prawidłowo pisać piórem wiecznym.

Serwis alepioro.pl posiada również funkcję założenia konta, co jest bardzo opłacalne w przypadku dokonywania częstszych na nim zakupów.

Udogodnienia i promocje

Klienci sklepu będą mogli skorzystać z najróżniejszych programów lojalnościowych oraz rabatów, które umożliwiają dostęp do najróżniejszych promocji, dzięki którym wykonamy znacznie tańsze zakupy.

Serwis może pochwalić się również darmową dostawą zamówień już od kwoty 180zł oraz bardzo szybki czas ich realizacji, wynoszący niespełna 48h. Sklep bardzo często oferuje także przeróżne gratisy do naszych koszyków zakupowych (szczegóły dostępne na stronie internetowej).

O wysokiej jakości prezentowanego sklepu świadczą między innymi bardzo pozytywne opinie klientów na portalach typu ceneo.pl oraz wyróżnienia przyznawane najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom świadczącym sprzedaż sieciową.

Serwis alepioro.pl prowadzi również partnerstwo ze sklepami alechrzest.pl oraz aleupominek.pl, a także aktywnie prowadzi media społecznościowe takie jak Facebook, czy wspomniany już przez nas wcześniej blog.

Przedsiębiorstwo to funkcjonuje na rynku już od wielu lat, co może być dodatkowym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z ich usług.