Prezent na szczególną okazję powinien zapewnić niezapomniane doświadczenia, wiązać się z niezwykłymi doświadczeniami i emocjami. Bardzo ciekawą ofertę tego rodzaju upominków zapewnia PrezentŻycia - są to np. loty balonowe, samoloty, lotnie, szybowce, skoki spadochronowe, jazda samochodami rajdowymi lub nietypowymi pojazdami, jeździectwo i wspinaczka. Dla osób mniej aktywnych fizycznie wspaniałym "prezentem życia" będą degustacje, zabiegi, sesje kosmetyczne oraz kursy (np. tańca lub gry na instrumencie muzycznym). Sklep internetowy PrezentŻycia to niezwykle bogata oferta atrakcji, skierowana także dla firm - na specjalne okazje (w tym także dla grup) zdobyć można tu ciekawe promocje, zniżki i kupony rabatowe.

Jak działa PrezentŻycia? Pełne emocji atrakcje na specjalne okazje

Sklep internetowy PrezentŻycia powstał z myślą o osobach, które potrzebują oryginalnych i niezwykłych prezentów, w tym ekstremalnych i pełnych emocji doświadczeń. Oryginalne prezenty przeznaczone są jednak nie tylko dla osób "spragnionych adrenaliny" - to także relaks, luksusowy wypoczynek oraz samorozwój. Do ciekawych prezentów na specjalne okazje należą również wyjazdy dla dwojga połączone z masażem, degustacją win i romantyczną kolacją.

Interesująca jest sama formuła działania sklepu - prezenty kupuje się tu w formie atrakcyjnych wizualnie voucherów, które zrealizować można przez wiele miesięcy od daty zakupu w wielu miejscach Polski. Voucher wysyłany jest już w 5 minut od zamówienia - może obejmować nie tylko konkretne atrakcje, ale także ich zestawy "dla niezdecydowanych" (w tym przypadku obdarowany może wybrać więc swój prezent samodzielnie). Osoba, dla której zakupimy voucher, może zrealizować go w przeciągu 365 dni.

Dla aktywnych dostępne są atrakcje o charakterze sportowym, w tym golf, paintball, jazda konna, strzelectwo, łucznictwo i wspinaczka. Szczególnie silne emocje budzą aktywności związane z powietrzem - loty balonowe, skoki spadochronowe, skoki na bungee, samoloty, szybowce i helikoptery. Bardzo ciekawe są również atrakcje wodne, takie jak nurkowanie, rafting i wędkarstwo. W ofercie sklepu PrezentŻycia nie brakuje również wydarzeń przeznaczonych dla dzieci, kobiet, par oraz całych rodzin.

Atrakcje w sklepie PrezentŻycia dostępne są w kilkunastu największych miastach Polski, a także w miejscowościach turystycznych nad morzem i w górach. Prezent połączyć można więc z wyjazdem wypoczynkowym. Dostępne są również oferty, które zrealizować można za granicą (Barcelona, Słowenia, Berlin).

Promocje na "prezent życia" dla firm i klientów indywidualnych

Aktualne promocje w PrezentŻycia obejmują 35 atrakcji, przy czym są to najbardziej popularne, "bestsellerowe" prezenty. Zniżki obejmują m.in. lot paralotnią, motolotnią, lub szybowcem, kursy kiperskie, romantyczne weekendy dla dwojga oraz rejsy katamaranem. W przypadku niektórych atrakcji (zwłaszcza jazdy samochodami rajdowymi) dodatkowe rabaty uzyskać można jedynie poprzez bezpośredni kontakt z firmą - wiąże się to z potrzebami organizacyjnymi określonych rodzajów imprez.

Promocje dotyczą także osób niezdecydowanych na konkretny prezent. Zamiast konkretnej atrakcji, wybrać można także bony podarunkowe lub "księgi przeżyć", dzięki którym obdarowany może wybrać swój prezent samodzielnie z bogatego katalogu tematycznego. Także w tej formie obowiązują wszystkie rabaty.

Dla firm PrezentŻycia kieruje oferty indywidualne, z którymi wiążą się atrakcyjne zniżki. Dotyczy do zwłaszcza dużych eventów firmowych oraz bonów upominkowych dla pracowników. Sklep internetowy PrezentŻycia zapewnia więc niezapomniane przeżycia nie tylko naszym najbliższym, ale także pracownikom i kontrahentom. Oferta dla firm to m.in. vouchery z atrakcjami odbywającymi się w konkretnym mieście, pakiety prezentowe z kombinacjami różnorodnych atrakcji, pakiety SPA oraz kupony rabatowe o różnych wartościach.

Dla klientów indywidualnych szczególnie korzystne są kupony rabatowe i vouchery "last minute". Nie oznacza to jednak, że voucher tego typu trzeba wykorzystać natychmiastowo - także w przypadku tego typu promocji możliwa jest realizacja voucheru w ciągu 365 dni. Informacje o nowościach, ofertach dedykowanych, konkursach i innych promocjach w sklepie PrezentŻycia zawiera Newsletter. Warto się do niego zapisać, gdyż uzyskać można w ten sposób dodatkowe kody rabatowe na wybrane atrakcje.