Postaw na doświadczenie

RAJA to firma, która specjalizuje się w opakowaniach. Jesteśmy w tym sektorze numerem jeden w Europie!

Oferujemy ponad 200 000 produktów, które spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem Klientów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość opakowań, które oferujemy – działamy w branży już od 65 lat i oferujemy swoje usługi aż 1 000 000 Klientom co sprawia, że doskonale wiemy jaki asortyment spełni ich oczekiwania. Z naszych usług można skorzystać w aż 18 krajach!

Firma RAJA gwarantuje jakość, a w razie jakichkolwiek zażaleń – możliwość zwrotu zakupu, bądź też reklamacji.

Oferta naszej firmy

Znajdziesz u nas wszystko, co może być przydatne – folie bąbelkowe i stretchowe, naklejki i etykiety na paczki, worki, opakowania ozdobne, maszyny do pakowania, a także wiele więcej różnorakich produktów najwyższej jakości.

Chcesz przetestować nasze produkty przed większymi zakupami? Zamów próbki!

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym blogiem – staramy się przekazywać poprzez artykuły tam zamieszczone treści ciekawe i edukujące.

Łatwość wyszukiwania

Strona internetowa naszego sklepu www.rajapack.pl jest przejrzysta, a wyszukiwanie na niej nie sprawia większych problemów. Z myślą o wygodzie naszych Klientów stworzyliśmy prostych podział na kategorie oraz podkategorie – sprawia on, że poruszanie po stronie jest intuicyjne i nie zajmuje dużo czasu. Staramy się cały czas ją udoskonalać, tak aby nie budziła żadnych zastrzeżeń.

Na naszej stronie można także zapoznać się z ofertą za pomocą interaktywnych katalogów tematycznych – może sam nie wiesz, że powinieneś wejść w posiadanie danego produktu?

Oszczędzanie z Rajapack

Nasze ceny są konkurencyjne i bardzo atrakcyjne, ale aby uczynić je jeszcze korzystniejszymi, nasz sklep internetowy oferuje kupony rabatowe, zniżki i promocje, które pojawiają się na stronie regularnie. Aby ich nie przegapić, zachęcamy do częstego zaglądania na stronę.

Zapraszamy także do zapoznania się z asortymentem z wyprzedaży – jest to pełnowartościowy towar, z rabatami sięgającymi nawet -75%.

Pierwsza, darmowa dostawa jest już od 400 zł netto! Już dziś zostań naszym Klientem i skorzystaj z tego udogodnienia.

Warto jest także zapisać się do naszego newslettera, ponieważ umożliwi to nam przesyłanie informacji o aktualnościach i specjalnych ofertach – umożliwia to pierwszeństwo zapoznania się z nimi.

Personalizacja

Potrzebujesz opakowań z logo twojej firmy, a może takich w nietypowym formacie? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami pod podanym numerem telefonu bądź też drogą mailową. Dla satysfakcji naszych Klientów jesteśmy gotowi spełniać ich prośby, nawet te najbardziej wymagające. Jesteśmy w stanie nanieść logo nie tylko na opakowania i torby, ale nawet na… taśmy klejące. To od ciebie zależy, jakim produktem zareklamujesz swoją firmę!

Rajapack dba o planetę!

Dla osób ceniących sobie ekologię i dbałość o Ziemię, mamy coś specjalnego – ekologiczne produkty do pakowania. Jest to fantastyczna alternatywa dla wszechobecnego plastiku.

Ponadto, kupowanie naszych ekologicznych produktów pomaga wspierać szczytne cele – 5 zł z każdej zakupionej przez naszych Klientów paczki wędruje do naszej Fundacji, która środki te przeznacza na jeden z sześciu dobroczynnych projektów. Więcej o naszych działaniach charytatywnych można przeczytać na naszej stronie.

Skontaktuj się z nami!

Nasza infolinia działa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 17:00. Sugerujemy kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań związanych z naszym asortymentem. Jeżeli zamawiasz towar w dużych ilościach – oferujemy szybkie i co najważniejsze, darmowe wyceny!

Gwarancja jakości

Nasza dbałość o szczegóły przekłada się na opinie zadowolonych Klientów. Jesteśmy firmą z tradycją, która cechuje się dbałością o szczegóły oraz indywidualnym podejściem do Klienta. To właśnie oni tworzą naszą firmę, pomagają nieustannie poszerzać asortyment (oraz horyzonty!) i pomagać nam się rozwijać w słusznym kierunku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!