Twoja inspiracja wnętrz z Redro.pl

Redro jest sklepem oferującym szeroki asortyment obrazów, plakatów, naklejek, oraz tapet. Najczęściej sprzedającym się produktem są jednak fototapety i to głównie z ich powodu klienci tak chętnie powracają do zakupów w owym sklepie.

Przedsiębiorstwo to nie kryje się ze swoim profesjonalnym podejściem do klienta. Wszystkie najważniejsze informacje na stronie są przedstawione w przystępny sposób. Również i kontakt z działem obsługi działa bardzo sprawnie oraz intuicyjnie - tak więc możemy być zupełnie spokojni o swoje nawet najbardziej spersonalizowane zamówienia.

Redro - Fototapety jak ze snów.

Sklep Redro oferuje fototapety do każdego pomieszczenia.

Do łazienek oraz kuchni zakupić można specjalnie przystosowane do nich laminowane fototapety winylowe na flizelinie, dzięki czemu nasz wydruk będzie całkowicie zabezpieczony przez potencjalnym szkodliwym oddziaływaniem na niego wody. Będą one także znacznie bardziej odporne na ścieranie.

Do pomieszczeń w których przebywamy większość naszego domowego czasu, czyli salonów oraz sypialni, nada się dosłownie każdy rodzaj materiału, jaki dostępny jest w asortymencie sklepie, a jest ich sporo: poczynając od wspomnianej wcześniej fototapecie winylowej na flizelinie, aż po ich lateksowe odpowiedniki.

W kwestii fototapet do pokoju przeznaczonego do użytku dla najmłodszych, producent rekomenduje wybór bardziej odpornych odpowiedników specjalnie dostosowanych pod osobiste preferencje - pracownicy sklepu z całą pewnością chętnie pomogą w wyborze!

Sklep proponuje również zakup fototapet samoprzylepnych, które idealnie sprawdzą się na gładkich powierzaniach, przykładowo meblach lub szkłach. Redro zaświadcza również, iż wszystkie spośród oferowanych przez nich fototapet są w pełni zmywalne - wystarczy przetrzeć je suchą ściereczką lub delikatnie wilgotną.

Do wglądu przez użytkownika udostępniono również testy wytrzymałości, w których produkty były poddawane najróżniejszym próbom trwałego ich uszkodzenia. Wykorzystano do tego między innymi test kredek, kawy, borówek, oleju, atramentów, oraz pisaków. Wyniki owego eksperymentu wprost pokazują, iż w sklepie Redro będziemy mieli do czynienia z produktami o najwyższym stopniu jakości oraz odporności.

Dziecinnie prosty montaż!

Producent informuje również o sposobie montowania owych fototapet. Po zakończonym wyborze produktów na naszych zakupach, podczas przejścia w podgląd koszyka, zostanie automatycznie zaproponowany klej przeznaczony specjalnie do danego rodzaju fototapety, na jaki składamy zamówienie. Klej będzie znajdywał się wraz z fototapetą w tubie, która została uprzednio w odpowiedni sposób zabezpieczona za pomocą gąbki. Do każdego zamówienia dołączana jest również szczegółowa instrukcja, dzięki której z łatwością poradzimy sobie z zadaniem. Sam proces montażu przebiega w bardzo podobny sposób, jak klejenie dobrze znanych nam, standardowych tapet.

Redro oferuje także opcję zamówienia montażu. Odpowiedni sztab fachowców może zostać wysłany wprost pod nasze drzwi, aby mieć stuprocentową pewność, iż zakupiony przez nas przedmiot zostanie odpowiednio przyklejony.

Promocje, zniżki, i wiele więcej w Redro!

Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupami w owym sklepie, gorąco zachęcamy do śledzenia ich, oraz naszej strony internetowej, w celu jak najszybszym odkryciu nowych, atrakcyjnych obniżek cenowych. Gorąco zachęcamy również do zapisania się do newslettera, który gwarantuje pięcioprocentową zniżkę na nasze zakupy. Sklep Redro prowadzi również social media takie jak Facebook, Twitter, Instagram, czy Pinterest, zatem warto obserwować również i tam. Istnieje także możliwość zamówienia karty podarunkowej w kwocie od 50 do 500 złotych.

Jeżeli więc chcemy dodać nieco uroku naszym wnętrzom, to z czystym sumieniem możemy polecić zakupy w sklepie Redro - a przypominamy, że sklep ten to nie tylko fototapety, a także wiele innych ciekawych akcesoriów, które również wzbogacą nasze mieszkania. Niechaj nasze domy rozkwitną na coraz to bardziej zbliżającą się wiosnę!