Rowery i wszystko co do nich potrzebne

Rowerzysta.pl jest w stanie zaoferować szeroką gamę rowerów oraz akcesoriów z nimi związanych. W owym sklepie zakupić można wiele rodzajów dwukołowców, w tym rowery górskie, trekkingowe, szosowe, miejskie, BMX-y, przełajowe, a nawet fitness. Duży wybór modeli sprawia, iż znaleźć będziemy mogli pojazd przeznaczony zarówno do jazdy po utwardzonych podłożach, jak i bujnych, kamienistych nierównościach. Niezależnie, czy jesteśmy zainteresowani typem turystycznym, czy też stricte wyczynowym - z całą pewnością uda odnaleźć nam się taki, jakiego najbardziej potrzebujemy.

Oprócz rowerów samych w sobie, jak już wcześniej wspomniano, sklep oferuje również najróżniejsze do nich akcesoria oraz dodatki. Zaczynając od najbardziej podstawowych z nich, takich jak błotniki czy bidony, aż po bardziej zaawansowane, przykładowo liczniki, czy też lusterka. Znaleźć można również eksperckie narzędzia rowerowe wraz z częściami zamiennymi. Do zakupu przeznaczone zostały także sytuacyjne przedmioty, takie jak foteliki dla dzieci lub plecaki turystyczne. Szeroki asortyment powinien więc zaoferować produkty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego cyklisty.

Zespół rowerzysta.pl nie kryje się również ze swoim wieloletnim doświadczeniem na rynku rowerowym, i gwarantuje on niezawodny sprzęt oraz porady od ekspertów pracujących w branży. Sam sklep jednak nadal prężnie się rozwija, co roku zyskując coraz to większe zainteresowanie wśród klientów.

Rozbudowana i intuicyjna strona internetowa.

Przemyślany projekt strony sieciowej sklepu rowerzysta.pl pozwala na bardzo sprawne przeglądanie ofert. Użytkownik posiada wygodny dostęp do odpowiednich grup produktów, takich jak nowości, najchętniej kupowane, oraz wyprzedaże. Wyszukiwarka dostępna na stronie umożliwia także wybór konkretnych producentów oraz marek poszukiwanych przedmiotów. Dodatkowo, strona wyposażona jest w tworzony przez zespół rowerzysta.pl blog, na którym znaleźć można wiele artykułów o tematyce rowerowej. Jeżeli więc chcemy zasięgnąć porad, przeczytać recenzje konkretnych produktów, lub też po prostu miło spędzić czas poprzez przegląd nowinek ze świata cyklistów - to warto jest odwiedzić ową podstronę.

Na stronie rowerzysta.pl znaleźć można również specjalną wyszukiwarkę sprzętu o nazwie "Znajdź rower dla siebie", dzięki której w jeszcze wygodniejszy sposób będziemy w stanie znaleźć odpowiedni dla nas przedmiot. Aby z niej skorzystać, wystarczy jedynie wypełnić dwie rubryki: Dla kogo (kobieta, mężczyzna, dziecko) oraz Teren (Góry, Miasto, Szosa, Lekki teren, Wycieczki, Wszystkie). Po odpowiednim zaznaczeniu zostaniemy przeniesieni do katalogu rowerów, które spełnią wcześniej podane przez nas wymogi - jest to bardzo przydatna funkcja i mało portali z tej kategorii może się pochwalić czymś podobnym.

Wiele korzyści oraz pakietów.

Sklep rowerzysta.pl, oprócz szerokiej gamy produktów do wyboru, oferuje swoim klientom także wiele dodatkowych udogodnień, przykładowo w postaci darmowej dostawy rowerów w przypadku wysyłek opłaconych z góry. Będziemy mogli zakupić również rower w formie leasingu, jeśli tylko prowadzimy firmę. Skorzystać także można ze specjalnego pakietu korzyści, który obejmuje między innymi zestaw kluczy do naszego warsztatu rowerowego, siedmioletnią gwarancję na ramę, oraz okres zwrotu wynoszący aż 100 dni.

Zachęcamy również do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w newsletterze owego sklepu. Jest to bardzo korzystne dla klientów, gdyż możemy zyskać rabat w postaci 20zł zniżki na pierwsze zakupy, a z zapisu można zrezygnować w każdej chwili bez jakichkolwiek konsekwencji. Dzięki temu będziemy mogli dowiedzieć się o nadchodzących promocjach oraz przecenach praktycznie natychmiastowo.

Sklep jest bardzo przyjaźnie nastawiony wobec klienta, a każda zgłoszona sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Jeżeli natrafimy na jakikolwiek problem, bez najmniejszego problemu powinniśmy w szybki sposób skontaktować się z działem obsługi klienta - chociaż najpierw lepiej będzie sprawdzić zakładkę FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Sklep rowerzysta.pl jest z całą pewnością godny uwagi, zatem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą.