Piękny i zadbany ogród to marzenie każdego ogrodnika. To miejsce, w którym nie tylko można odpocząć, ale które może dostarczać zdrowych warzyw i owoców. Żeby jednak osiągnąć zamierzony efekt, należy dobrze dbać o swój ogród. Z pomocą przychodzi ogrodnikom sklep internetowy sklepdlaogrodu, w którym można zaopatrzyć się w potrzebne produkty. Sklep troszczy się też o portfele kupujących oferując różnorodne zniżki, promocje i kupony rabatowe (szczegóły poniżej).

Asortyment sklepu Sklepdlaogrodu

Wybierając się na zakupy chcemy często nabyć wszystkie produkty w jednym miejscu, by nie tracić czasu na jeżdżenie po sklepach lub przeglądanie wielu stron internetowych i składanie kilku zamówień. Sklepdlaogrodu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zaopatrzymy się w nim we wszystkie rzeczy potrzebne do prac ogrodowych.

Narzędzia ogrodnicze

Do pielęgnacji ogrodu potrzebny jest odpowiedni sprzęt oraz środki. W Sklepie dla ogrodu znajduje się szeroki wybór sprzętu, zaczynając od narzędzi ogrodowych (łopatki, motyczki, pielniki, szpadle sekatory czy piły), poprzez systemy do nawadniania (węże i zraszacze) oraz urządzenia do oprysków, a kończąc na miernikach pH i tunelach foliowych.

Narzędzia wykonane są z materiałów wysokiej jakości i zapewniają bezpieczną i ergonomiczną pracę. Będą z nich zadowolone osoby, które zajmują się ogrodem hobbystycznie, jak i te, dla których jest to praca zawodowa. Sklepdlaogrodu stawia na sprawdzonych producentów, których sprzęt doceniany jest przez profesjonalistów.

Nasiona i cebulki kwiatowe

W sklepie dostępna jest bogata oferta nasion i cebulek kwiatowych oraz sprzętu do wysiewów i rozsad. W stałej ofercie są nasiona warzyw, ziół i kwiatów. Znajdziemy także szeroki wybór nasion, dzięki którym przygotujemy piękny trawnik lub kwietną łąkę. Dla miłośników zdrowego odżywiania dostępne są nasiona na kiełki i kiełkownice do ich wysiewu.Oferta sklepu dostosowana jest do sezonu ogrodniczego.

Pielęgnacja i ochrona roślin

Każdy ogrodnik wie, że rośliny wymagają nawożenia i odpowiedniej pielęgnacji. W ofercie internetowego sklepu dla ogrodu można więc znaleźć środki potrzebne do pielęgnacji i ochrony roślin oraz nawozy. Dzięki szerokiemu wyborowi preparatów poradzimy sobie zarówno z chorobami, które mogą pojawić się w naszym ogrodzie, jak i z chwastami czy szkodnikami.

W ofercie nawozów dostępne są środki jedno i wieloskładnikowe. Dostaniemy preparaty przygotowane specjalnie dla roślin ozdobnych, warzyw, owoców czy trawników. A jeżeli nasz ogród jest za mały i nie wykorzystamy nawozu w całości, możemy skorzystać ze środków uniwersalnych.

Jak złożyć zamówienie?

Sklepy internetowe przyzwyczaiły nas do wygodnych zakupów. Sklepdlaogrodu nie jest wyjątkiem. Oferuje darmową dostawę dla zamówień powyżej 199 zł, a zamówienia wysyłane są w ciągu 24h. To, czym wyróżnia się na rynku, to możliwość złożenia zamówień przez telefon oraz dostępne zniżki i promocje (m.in. rabaty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i gratisowe produkty uzależnione od wielkości zamówienia). Dodatkowe kupony rabatowej można też znaleźć na naszej stronie. Korzystanie z tych kuponów jest dziecinnie proste, a pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Podsumowanie

Sklepdlaogrodu to miejsce, w którym zaopatrzą się zarówno profesjonaliści jak i amatorzy chcący mieć piękny ogród. Asortyment sklepu pozwala na zrobienie potrzebnych zakupów w jednym miejscu. Bogata oferta zaspokoi różnorodne potrzeby. Dzięki promocjom oraz różnego rodzaju zniżkom i kuponom rabatowym zakupy w sklepie nie będą dużym obciążeniem dla portfela.

Klienci sklepu mogą dodatkowo zapisać się na newsletter wysyłany regularnie przez pracowników sklepu. To dostęp do wielu ważnych porad z zakresu ogrodnictwa, dzięki którym pielęgnacja ogrodu stanie się jeszcze prostsza.

Dodatkowo, jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem fanimani.pl, to sklep przekazuje 2,5% twoich zakupów na wybraną przez Ciebie organizację pożytku publicznego. Kupując w Sklepdlaogrodu troszczysz się o swój ogród, wpierając równocześnie organizacje pozarządowe.