Sklep Sortmund to firma, która oferuje produkty dla służb mundurowych - od odzieży, aż po różnego rodzaju akcesoria policyjne i wojskowe. Sklep charakteryzuje pełen profesjonalizm oraz dbałość o każdy drobny szczegół zamówień, aby klienci czuli satysfakcję, a także ochronę i bezpieczeństwo, które płyną z używania wysokiej jakości produktów. W ofercie firmy zaopatrzenie znaleźć mogą takie służby jak ratownictwo medyczne, straż miejska, wojsko polskie, straż graniczna, służba więzienna, policja, ale także uczniowie szkół i klas o profilach policyjnych i wojskowych. Jednym z dowodów na świetną jakość produktów i profesjonalne podejście do klienta, jest bogate zestawienie nagród, które marka otrzymała w trakcie swojej działalności. Ukłonem wobec kupujących jest możliwość dokonania darmowego zwrotu zakupionych produktów w przeciągu 30 dni, co daje pewność, że firma dba o to, aby klient odczuł pełną satysfakcję i zadowolenie z jej usług. Sklep Sortmund dba o to, aby odzież i akcesoria dla służb mundurowych nigdy nie zawodziły i były zawsze gotowe do odbywania swej służby wraz z jej użytkownikami.

Oferta sklepu Sortmund

Sklep Sortmund posiada w swojej ofercie bogaty zasób odzieży i akcesoriów dla różnych służb mundurowych. Oferta podzielona została na kategorie, aby klienci mogli w prosty sposób odnaleźć to, co interesuje ich najbardziej. Ratownicy medyczni znajdą tam nie tylko typową odzież, taką jak spodnie, czy polary, ale także buty, skarpetki, a nawet wkładki. Co więcej, dostępna jest również odzież termoaktywna, plecaki, czy karabińczyki, a także alkomaty, gazy pieprzowe i inny sprzęt ratowniczy niezbędny do wykonywania tego zawodu. W przypadku straży miejskiej, sklep Sortmund również zapewnia pełne umundurowanie, a do tego pozwala na zakup kajdanek, kabur, czy doposażenia kamizelki taktycznej - wszystko po to, aby żaden klient nie dał się zaskoczyć na służbie. Wyjątkowo szeroka oferta czeka w sklepie Sortmund na żołnierzy. Również odnajdą tam potrzebną odzież, a do tego mogą się tam zaopatrzeć również w emblematy, baretki i dystynkcje wojskowe oraz elementy metaloplastyki typu breloki, korpusówki, pinsy, spinki i wiele więcej. Podobne zaopatrzenie czeka w tym sklepie również na przedstawicieli innych służb - straży granicznej, służby więziennej i policji, która dodatkowo zakupić tam może również kamizelki policyjne, mandatowniki, apteczki i pagony policyjne. To bardzo bogata oferta, ale na klientów w sklepie Sortmund czeka jeszcze więcej! Zaopatrzenie znajdą tam także przedstawiciele straży pożarnej (zarówno państwowej, jak i ochotniczej) oraz wszystkie inne służby mundurowe. Ci, którzy jeszcze nie zaczęli pracy w zawodzie, ale już się do niej uczą, również znajdą coś dla siebie - umundurowania polowe i wyjściowe, artykuły spożywcze, identyfikatory imienne, literaturę i wiele więcej. Firma prowadzi sprzedaż swoich produktów w możliwie jak najbardziej uniwersalny sposób, aby przedstawiciele służb mogli w szybki i prosty sposób zakupić w jednym miejscu wszystko, czego potrzebują i skupić się na swojej pracy.

Zniżki i promocje sklepu Sortmund

Sklep Sortmund dba o to, aby przedstawiciele służb mundurowych mogli w pełni oddać się pracy, bez obaw o swoją odzież, sprzęt, czy ich cenę. Z tego powodu sklep posiada szeroką gamę zniżek i promocji, które pozwalają kupić potrzebne przedmioty w niezwykle przystępnych cenach. Sezonowe limitowane promocje obejmują dużą ilość artykułów takich jak koszule, buty, czy rękawice, a zniżki sięgają nawet kilkudziesięciu złotych. Co więcej, sklep posiada zakładkę "wyprzedaż", która zawsze zawiera przedmioty o dość mocno obniżonej cenie. Oczywiście sklep Sortmund posiada także newsletter, do którego zapisanie jest korzystne ze względu na bieżące powiadomienia o aktualnych zniżkach i promocjach. Sklep Sortmund zdaje sobie sprawę z tego, że jego klientami są wymagający klienci, wykonujący odpowiedzialne profesje, dlatego dokłada wszelkich starań, aby ich odzież oraz akcesoria sprawdzały się w każdych warunkach i pasowały do wszystkich służb mundurowych.