Kiedy myślisz o zanieczyszczeniach, które mogą szkodzić zdrowiu, prawdopodobnie przychodzą ci na myśl takie rzeczy, jak spaliny z silników diesla i bierne palenie. Jednak powietrze w pomieszczeniach jest często bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz. Według amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (EPA) powietrze w pomieszczeniach może być pięć razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz na obszarach miejskich. Jakość powietrza w Twoim domu zależy od wielu czynników, w tym od tego, jak dobrze jest ono wentylowane, czy w kuchni i łazience znajdują się wentylatory, czy zwierzęta są wpuszczane do środka oraz jak często dywany i meble są czyszczone lub wymieniane. „Wiele osób spędza 90% czasu w pomieszczeniach, więc jakość powietrza w pomieszczeniach może mieć duży wpływ na ich zdrowie” Dzieci, osoby starsze i osoby z przewlekłymi problemami z sercem lub płucami są szczególnie narażone na słabą jakość powietrza w pomieszczeniach, która może pogorszyć objawy ze strony układu oddechowego, astmę i alergie. Ale nawet zdrowi ludzie mogą odczuwać objawy, takie jak bóle i zawroty głowy, zmęczenie, nudności i podrażnienie oczu spowodowane oddychaniem zanieczyszczonym powietrzem przez dłuższy czas. Czym dokładnie jest zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach? Zanieczyszczenia mogą dostać się do Twojego domu na podeszwach butów lub przez otwarte drzwi lub okna. Niektóre mogą pochodzić ze źródeł zewnętrznych, takich jak radon przedostający się do piwnicy lub ołowiany pył z farby osadzający się na parapetach okiennych. Ale inne są uwalniane przez produkty, których używamy na co dzień — takie jak środki czystości, spraye w aerozolu, świece i produkty do higieny osobistej.

Inteligentne oczyszczacze powietrza dla zamkniętych pomieszczeń

Sklep stadler-form.pl oferuje inteligentne oczyszczacze powietrza, aromatyzery , nawilżacze , osuszacze wentylatory oraz inne akcesoria. Oczyszczacz powietrza ROGER 2 to jedyny oczyszczacz powietrza na świecie, który może trwale wyeliminować szereg typowych zapachów domowych, w tym zapachy zwierząt domowych, dymu, łazienki i gotowania. Unikalna technologia ROGER2 opiera się na jonizacji — dobrze znanym zjawisku, które natura wykorzystuje do tworzenia tęczy i kropel rosy. Proces jest całkowicie wolny od chemii, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. Oczyszczacz powietrza ROGER 2 eliminuje koronawirusa i inne wirusy, bakterie, alergeny i pleśń przenoszone w powietrzu. Nadszedł czas, aby poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach. Aromatyzery to coraz częściej wybierany produkt na stronie stadler-form.pl. Aromaty zator to urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to z faktu, że wiele osób stara się dbać o swoje zdrowie, ale także o komfort swojego domu czy biura. Odświeżacz powietrza pozwala zlikwidować nieprzyjemne zapachy, a jednocześnie rozprowadzić piękny zapach, który wywoła uśmiech u każdego, kto się z nim zetknie. Wentylator to jedno z najważniejszych urządzeń w domu. Odpowiada za zapewnienie świeżego, chłodnego i czystego powietrza w pomieszczeniu. Firma stadler-form.pl oferuje różne typy wentylatorów, które różnią się parametrami technicznymi i obszarami zastosowania – zarówno do użytku domowego, jak i biurowego czy też większych pomieszczeń. Są niezbędne podczas upałów. Również tam, gdzie wymiana powietrza jest utrudniona, wentylator odpowiada za jego cyrkulację, zapobiegając stagnacji, nieprzyjemnemu zapachowi i uczuciu duszności. Oferujemy wentylatory o różnej mocy i różnych możliwościach zastosowania - do pomieszczeń, biur i większych pomieszczeń.

Obniżka cen dzięki kuponom rabatowym w StadlerForm

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że wyposażenie naszych pomieszczeń wysokiej jakości produktami z StadlerForm może być dla wielu z nas bardzo kosztowną inwestycją. Z pomocą przychodzi strona zamniej.pl , która każdy powinien dodać do zakładek w swojej przeglądarce. Serwis zawiera wiele ciekawych zakładek - między innymi : oferty specjalne, promocje i rabaty oraz nowości - dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i nowościami w modzie. Dodatkowo znajdziemy tutaj również zakładkę z przydatnymi wskazówkami. Warto skorzystać z tej wspaniałej okazji i przyjrzeć się zamniej.pl – na pewno znajdziesz coś dla siebie i znacznie obniżysz cenę swoich zakupów!