Współczesny ruch alternatywy kawowej sprawia, że także w domu cieszyć możemy się kawą taką, jak w kawiarni - najwyższej jakości, świeżo paloną, przynależącą do segmentu speciality. To nie tylko espresso i markowe ekspresy do kawy, ale także tzw. alternatywne metody parzenia, pozwalająca na uzyskanie ciekawych i nietypowych smaków i aromatów. Tak najlepsze kawy typu speciality, jak i wszelkie niezbędne do ich przygotowania akcesoria oferuje sklep internetowy ŚwieżoPalona, jeden z największych sklepów kawowych w Polsce. Szczególnie ciekawe są w nim kupony rabatowe, zniżki i promocje - obowiązujące nie tylko na doskonałe kawy z najlepszych palarni, ale także na ekspresy, kawiarki, młynki, aeropressy i wszelkiego rodzaju akcesoria dla baristów.

Świeżo palona kawa w dużym wyborze? - tylko w w sklepie internetowym ŚwieżoPalona

Świeżo palona kawa nie jest tania. Chociaż jej koszt nie przekracza ceny brandowych kaw dostępnych w zwykłych sklepach, może być znacznym obciążeniem dla domowego budżetu. Doświadczeni kawosze polują więc często na atrakcyjne zniżki i promocje. Dla wszystkich nowych klientów sklep ŚwieżoPalona przygotował kupony rabatowe o wartości 20 złotych, skorzystanie z których wymaga jedynie zapisania się do newslettera. Pozwalają one na zakup niewielkiej paczki doskonałej kawy. Atrakcyjnym wyborem dla wielu klientów są także bony prezentowe w SwiezoPalona.

W sklepie zdarzają się często promocje na kawy z określonych regionów - np. na delikatne, owocowe i świeże kawy etiopskie lub na klasycznie czekoladowo-orzechowe ziarna z Ameryki Środkowej. Wszystko to sprawia, że ziarna typu speciality w sklepie ŚwieżoPalona, pochodzące bezpośrednio z niewielkich palarni, są zdecydowanie tańsze, niż w sklepach stacjonarnych. Towarzyszy temu chyba największy w polskim Internecie wybór kaw typu single origin z Afryki, Ameryki i Azji (tak do espresso, jak i do metod przelewowych), a także kaw bezkofeinowych, mieszanek oraz lubianej jako dodatek do mocnego espresso robusty.

Nie tylko kawę, ale także herbatę, czekoladę i przyprawy kupujemy często w zestawach. Zależy nam przecież na wypróbowaniu wielu różnych, nowych smaków. Często potrzebne są nam również zestawy prezentowe dla przyjaciół i rodziny lub bony dla pracowników. Dobra kawa stanowi przecież piękny i elegancki prezent.

Inne niż kawa produkty żywnościowe (oleje, orzechy i bakalie, mąki, słodycze, a także herbaty) dostępne w sklepie ŚwieżoPalona są przeznaczone dla smakoszy. Ich stosunkowo niskie ceny umożliwiają nie tylko promocje, ale także fakt, że sprzedawane są często na wagę. Dla świadomych ekologiczne konsumentów w dziale "Nie Marnuję" sklepu dostępne są znaczne zniżki na artykuły spożywcze o krótkich datach ważności.

Profesjonalne ekspresy do kawy i młynki w niskich cenach

Ekspres do kawy i młynek to najważniejsze, ale także najbardziej kosztowne przyrządy do parzenia kawy. Tanie ekspresy automatyczne nie spełniają przy tym wysokich wymagań, które stawia przed ekspresem profesjonalny i domowy barista. W sklepie internetowym ŚwieżoPalona nabyć można tak dobre, markowe ekspresy automatyczne, jak i doskonałe ekspresy kolbowe oraz przelewowe w szczególnie korzystnych cenach. Obowiązujące zniżki i promocje obejmują zazwyczaj około 10% kosztu urządzenia. Zniżki dotyczą również akcesoriów do ekspresów, takie jak środki czystości, dzbanki, podstawki, tampery i spieniacze do mleka. Korzystną promocją jest często zestaw obejmujący ekspres i dobry młynek do kawy (elektryczny lub ręczny młynek żarnowy).

Tanie zestawy i akcesoria do alternatywy kawowej - rabaty i promocje w sklepie ŚwieżoPalona

Akcesoria dla baristów oraz wszelkiego rodzaju przyrządy do kawowej alternatywy nie są drogie - często jednak kupuje się je w dużych ilościach. Niezbędne dla każdego miłośnika kawy przelewowej są np. wysokiej klasy filtry (najlepiej wykonane z najwyższej jakości japońskiego papieru). Przykładem mogą być także aeropressy, bardzo uniwersalne urządzenia, które pozwalają na przygotowanie wielu różnych rodzajów napojów kawowych. Pełne wykorzystanie możliwości aeropressów wymaga jednak filtrów metalowych, uszczelek i sitek - promocje na ŚwieżoPalona umożliwiają zakup wielu tego rodzaju kawowych gadżetów w tanich zestawach. Warto przejrzeć więc dział "Zestawy" w sklepie ŚwieżoPalona - znaleźć można tam zniżki jeszcze ciekawsze, niż klasyczne promocje cenowe.

Na promocje w sklepie ŚwieżoPalona warto polować, gdyż zmieniają się one często. Dziś sklep oferować może zniżki na rzemieślnicze młynki ręczne do kawy najbardziej znanych producentów, w kolejnym miesiącu obowiązywać może już np. promocja na dzbanki, czajniki, wagi do kawy lub kawiarki. Częste zmiany promocji i rabatów oraz ich bogaty wybór sprawiają, że ŚwieżoPalona to jeden z najbardziej popularnych sklepów internetowych z kawą.