W. Kruk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek biżuteryjnych w Polsce. Ich produkty pożądane są przez różnorodnych ludzi: babcie, mamy, ojców,  fanów muzyki, sportu i przygód, nastolatki, przyszłe narzeczone i... Wiele innych osobowości, których łączy jedno - miłość do piękna i sztuki. Może i Ty wśród bogatej oferty sklepu internetowego W. Kruk odnalazłeś wymarzoną ozdobę? Zanim zrealizujesz płatność, sprawdź czy możesz kupić to taniej.

Krótka historia marki W. Kruk.

W. Kruk to marka z tradycją i... Sporą historią! Choć nie było łatwo jej właścicielom - firma przetrwała dwie wojny światowe, załamania ekonomiczne, krach gospodarczy, a także głęboki komunizm. Tworzyli ją ludzie, którzy wyprzedzali swoją epokę. Jak to się stało, że mały, rodzinny jubiler stał się prawdziwym gigantem na rynku biżuteryjnym?

W. Kruk powstał w 1840 roku w Poznaniu. Był to niewielkiej wielkości zakład złotniczy, jeszcze bez szyldu. Założył go Leon Skrzetuski i produkował tam głównie wyroby liturgiczne i biżuterię na specjalne zamówienie Kościoła. Gdy pod koniec XIX wieku Pan Leon zmarł, jego mały biznes odziedziczył Władysław Kruk. To właśnie on odpowiedzialny był za wielki rozkwit zakładu! Ze względu na rosnącą popularność, sklep często zmieniał lokalizację - na coraz lepszą. Oferta była poszerzana, a zainteresowanych zakupem biżuterii wciąż przybywało.

I wojna światowa była trudnym doświadczeniem dla każdego - również dla właścicieli firm. Rodzina nie poddała się i dbała o to, aby zakład nadal funkcjonował. W okresie międzywojennym pieczę nad nim przejął syn Władysława - Henryk. To on był odpowiedzialny za włączenie do sprzedaży luksusowych szwajcarskich zegarków.

Marka po wojnie trafiła w ręce kolejnego pokolenia. Nowy właściciel - również Władysław Kruk - wprowadził nowe technologie, które pomagały w produkcji. Dzięki temu, Władysław zdołał ją rozszerzyć. Od lat 80-tych XX wieku marka W. Kruk nieprzerwanie cieszy się dobrą opinią. Ich biżuteria stała się polskim towarem eksportowym, cenionym za jakość i precyzyjność. Dziś firma W. Kruk należy do ogromnego koncernu Vistula Group S.A..

Aktualnie zniżki i promocje - sklep internetowy W. Kruk.

W sklepie internetowym W. Kruk trwają aktualnie duże wyprzedaże. Promocje obejmują różne kategorie cenowe - są tutaj tańsze produkty i te z klasy premium. Zimowa oferta specjalna obejmuje biżuterię, zegarki i akcesoria.

Zimowa oferta specjalna - czy warto skorzystać?

Zimowa wyprzedaż obejmuje tylko te produkty, które znajdują się na podstronie oferty. Aby skorzystać ze zniżki nie jest potrzebny kod czy kupon rabatowy. Niestety, ta oferta nie łączy się z innymi promocjami. Warto z niej skorzystać, szczególnie, jeśli szukasz akurat jakiegoś prezentu dla swoich najbliższych.

Biżuterię autorską marki W. Kruk, a także innych marek (w tym także marek premium!) możesz zakupić teraz z ogromnym rabatem, sięgającym aż -70%! W ofercie znajdziesz między innymi bransoletki Gucci czy niektóre produkty ze specjalnych edycji - projektowane przez gwiazdy telewizji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ W. Kruk to prawdziwe bogactwo wyboru.

W zimowej ofercie ceny zegarków zostały obniżone do -35%, a akcesoriów do -70%. Jakie produkty możesz kupić w atrakcyjnej cenie? Między innymi zegarek Emporio Armani, Calvin Klein czy Swiss. Nie zabrakło również modeli należących do klasy premium - te można dostać z naprawdę opłacalnym rabatem. W kategorii akcesoria odnajdziemy produkty sygnowane W. Kruk - od jedwabnych chustek, przez okulary i portfele aż po piękne torebki.

 

Aktualne kody rabatowe do sklepu internetowego W. Kruk.

Kupony rabatowe to najczęściej spotykana forma promocji w świecie Internetu. Dlatego warto jest robić zakupy online - jest duża szansa na znalezienie korzystnej oferty. Aktualnie W. Kruk dysponuje kuponami, które nie łączą się z zimową ofertą.

Jakie kupony i kody rabatowe obecnie oferuje W. Kruk?

  • 10 zł rabatu za zapisanie się do Newslettera;
  • 5%-10% rabatu dla klubowicza;
  • 30% rabatu na Twoje urodziny (tylko w aplikacji!);