Jubilerski sklep internetowy Wec oferuje przede wszystkim wysokiej klasy biżuterię złotą, w tym bogaty wybór pierścionków z diamentami. Bogaty jest także wybór biżuterii srebrnej oraz upominków. Sklep internetowy Wec umożliwia również stworzenie biżuterii dostosowanej do własnych potrzeb. Nie chodzi tu tylko o grawerunek lub indywidualizujące wyroby jubilerskie dodatki - klient może także przy współudziale pracujących w Wec jubilerów stworzyć swój własny projekt biżuterii lub przestawić im swoje oczekiwania dotyczące indywidualnego wyrobu.

Indywidualna biżuteria w sklepie internetowym Wec

Ofertę sklepu internetowego Wec wyróżnia możliwość tworzenia własnych projektów biżuterii, oryginalność cechuje jednak także wiele dostępnych w nim projektów gotowych. Dotyczy to zwłaszcza pierścionków zaręczynowych Wec, w których stosuje się bogactwo zdobień, a jako podstawowe materiały występują często białe i różowe złoto. Bogato dekorowane są także obrączki ślubne - obok klasycznych obrączek złotych wybrać można także odcienie wpadające w róż i czerwień, a także obrączki czarne i dwukolorowe.

Biżuteria złota Wec to nie tylko modele klasyczne, szlachetne i wykwintne, ale także delikatne, szykowne i nowoczesne w wyrazie. Pierścionki, kolczyki, naszyjniki, sygnety i spinki do mankietów Wec wyróżnia także wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły. Bogato reprezentowana w ofercie sklepu jest biżuteria z diamentami - w tym całe zestawy składające się z pierścionków, naszyjników i bransoletek oraz pierścionki z diamentami certyfikowanymi w międzynarodowych laboratoriach (certyfikaty F/VVS1 oraz G/Si1). Prócz diamentów, dostępne są rubiny, szafiry, szmaragdy, topazy, tanzanity, a także mniej cenne, ale równie piękne kamienie jubilerskie - granaty, morganity, cytryny i zircony.

Biżuteria srebra w Wec to nie tylko klasycznie eleganckie wzornictwo. Dostępne są także pierścionki, bransolety, naszyjniki, sygnety i medaliki o bardzo nietypowych dekoracjach i formach, w tym fantazyjne wzory młodzieżowe. Bogata jest także oferta drobnej biżuterii upominkowej, np. na Walentynki i na Dzień Matki, oraz biżuterii patriotycznej. Do ciekawych upominków w Wec należą też eleganckie pióra, manoki, obrazy i ryngrafy.

Indywidualizację wyrobów jubilerskich umożliwia oferowana przez jubilerów pracujących w Wec usługa grawerowania biżuterii. Wykonuje się nie tylko proste napisy i niewielkie symbole, ale także złożony i kunsztowny grawerunek na wszystkich możliwych metalach. Wykonać można również indywidualne projekty biżuterii, w tym nawet najbardziej nietypowe. W przypadku prostszych wzorów na zamówienie, koszt usługi nie musi być znaczny - trzeba jednak pamiętać, że nawet prosty wzór to co najmniej kilka godzin pracy zespołu jubilerów. Wykonać można również duplikaty pamiątkowej biżuterii rodzinnej, a nawet kopie opracowane na podstawie rodzinnych fotografii. Indywidualny projekt biżuterii nie musi być przy tym całkowicie nowy - możliwe są również inspiracje wzorami gotowych wyrobów jubilerskich oraz wszelkiego rodzaju zmiany i przeróbki w projektach dostępnych na stronie internetowej sklepu.

Aktualne promocje i zniżki w Wec

Aktualne promocje w Wec obejmują przede wszystkim pierścionki zaręczynowe i biżuterię upominkową. Przysługują przy tym zniżki o wartości 10%. Objęte promocją pierścionki zaręczynowe to wysokiej klasy biżuteria złota z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, dostępne w sklepie zniżki są więc wysokie. Okazjonalnie slepi internetowy Wec oferuje także kody rabatowe, np. na obrączki lub na upominki związane z chrztem i komunią. Wec organizuje również konkursy na najciekawsze opinie o produktach - nagrodą są kupony rabatowe o wartości 10%, 15% i 20% na następne zakupy.

W Wec pojawiają się często promocje i zniżki sezonowe, np. bożonarodzeniowe lub na Dzień Kobiet. Obejmują one zazwyczaj biżuterię, której projekty dostosowane są wizualnie do określonych okazji. Już teraz obejrzeć możemy na stronie internetowej sklepu produkty, które obejmą rabaty wiosenne, w tym nawiązujące do wiosennej zieleni pierścionki zaręczynowe, w których obok diamentów występują szmaragdy i oliwiny.