Zadbaj o swój zdrowy sen z We Love Beds

Nadal mało kto z nas zdaje sobie sprawę z pozytywnych wartości płynących z dobrego jakościowo snu. Być może niektórzy z nas starają się zadbać o ośmiogodzinne przesypianie każdej nocy oraz dbają o tak zwaną "higienę snu", jednak to może okazać się zbyt mało. Czy rozważaliście w ostatnim czasie wymianę łóżkowych akcesoriów? Kiedy ostatnio zakupiliście nową pościel, lub poduszki, i, co najważniejsze - czy były one dobre jakościowo? Z bardzo szeroką ofertą przybywa polska marka We Love Beds, która pomoże wam w uzyskaniu snu z najwyższej półki.

Najlepsze pościele i poduszki w WeLoveBeds

Sklep We Love Beds posiada w swojej ofercie bardzo szeroką gamę pościeli najwyższej jakości. Każda z nich została zaprojektowana oraz wykonana w Polsce przez sztab doświadczonych krawców. Tkaniny, z których owe pościele zostały wykonane, odznaczają się bardzo wysokim stopniem wytrzymałości oraz przyjemności w dotyku. Mimo tych właściwości, nadal są one lekkie i pozwalają na odpowiednią cyrkulację powietrza. Warto również wspomnieć, że pościele są całkowicie naturalne oraz wykonywane z materiałów najlepszego sortu.

Poduszki również nie odstają jakościowo od reszty akcesoriów, a sklep oferuje różnorodny ich wybór. Bardzo dobrze prezentują się one wizualnie i są bardzo wygodne oraz przyjemne dla skóry. Wśród poduszek dekoracyjnych znajdziemy takie kolekcje jak Candy, Love Poland, Urban Junble, Fluffu, Fashion Capitals, Velvet, oraz Cotton. Poduszki z każdej serii są zupełnie od siebie różne i wyjątkowe, łączy ich jednak jedno - najwyższa jakość wykonania oraz bardzo dobre opinie kupujących. Sklep We Love Beds oferuje także dodatkowe akcesoria, w tym wkłady do poszewek, a nawet pufy.

To nie tylko akcesoria do spania!

WeLoveBeds oferuje nie tylko przedmioty, które bezpośrednio wykorzystamy do polepszenia jakości naszego snu, ale także... akcesoria przeznaczone do higieny!

Marka WeLoveBeds podjęła decyzję o podzieleniu swojego przedsięwzięcia na dwa współgrające ze sobą oddziały - drugim z nich jest We Love Candles, który jest w stanie zaoferować nam produkty z zupełnie innych kategorii!

W przypadku asortymentu spod logo We Love Candles znaleźć będziemy mogli przykładowo mydła naturalne, których prosty skład odpowiednio zadba nawet o najbardziej wrażliwą skórę. Mydła te stanowią kolekcję osiemnastu ręcznie tworzonych kostek - zatem jest w czym wybierać! Kolejny artykułem przeznaczonym do higieny są szampony w paście - naturalne kosmetyki, przyjazne dla środowiska, które są lekkie i delikatne dla włosów nawet o wysokim stopniu zniszczenia.

Zaopatrzyć będziemy mogli się również w świece zapachowe, które wypełnią nasze pomieszczenia oryginalnym i niepowtarzalnym aromatem. Zapachy utrzymujące się w powietrzu są długotrwałe, a ich szykownie zaprojektowane opakowania wręcz proszą się o ponowny ich użytek. Zaraz obok świec znajdują się saszetki zapachowe, które zaaplikować będziemy mogli w szafach, czy samochodach. Warianty zapachowe owych produktów, podobnie jak w przypadku pościeli oraz poduszek, są bardzo rozbudowane, i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Całe mnóstwo promocji i zniżek! w WeLoveBeds

Bardzo warto jest śledzić poczynania marek We Love Beds oraz We Love Candles, gdyż często natrafić będziemy mogli na oferty specjalne w postaci promocji oraz zniżek. Sklep obsługuje również karty rabatowe o przeróżnej wartości pieniężnej: od 50, aż do nawet 2000 złotych. Dobrze byłoby zatem regularnie śledzić aktualizacje udostępniane na social mediach owych marek, takich jak Facebook, Instagram, Youtube, czy Pinterest.

Spośród pozostałych atutów warto wspomnieć także o wydłużonym czasie zwrotu towaru, z którego jesteśmy niezadowoleni - bowiem wynosi on aż 28 dni. Znaczącym pozytywem jest także dostawa wprost pod drzwi naszego domu zupełnie gratis - jedynym warunkiem jest dokonanie zakupów za kwotę 300zł. Opakowania, w których znajdzie się nasza przesyłka, są ozdobne, zatem można wręczyć je bezpośrednio jako prezent. Miejmy na uwadze również fakt, iż dokonując zakupów w We Love Beds, wspieramy w pełni polskiego producenta.