Pomaluj swój świat!

Faber-Castell to ceniona i znana firma w swojej dziedzinie – artykułach plastycznych. Na rynku jesteśmy od lat, a o jakości naszych produktów świadczą opinie zadowolonych Klientów. Formą podziękowania za wierność naszej marce są kody rabatowe, zniżki i promocje, które bardzo często pojawiają się na naszej stronie sklepu internetowego Złoty sklep FABER-CASTELL.

Do wyboru, do koloru

Od czego zacząć? Strona ta stworzona jest z myślą o osobach, które szukają profesjonalnych narzędzi do pracy na papierze (i nie tylko). Kredki możesz wyszukać zgodnie z ich rodzajem, przeznaczeniem i linią produktów, podobnie jest z ołówkami. Uwaga: jest cała oddzielna kategoria przeznaczona dla dzieci! Są tam takie produkty jak np. farby, pióra czy flamastry. Wyszukuj także w podziale na akcesoria artystyczne, kreślarskie i piśmiennicze. Stronę internetową sklepfc.pl otworzyłeś z myślą o szukaniu prezentu? Proszę bardzo, zajrzyj w zakładkę przygotowaną z myślą o podarunkach.

Oferta dostępna na stronie Złoty sklep FABER-CASTELL jest duża i sukcesywnie rozszerzana, ponieważ zależy nam na satysfakcji Klientów i na tym, aby z nami zostali. Gwarantujemy jakość, ale także świeży design i feerię barw, czyli wszystko, czego można wymagać od tego rodzaju akcesoriów. Zadowolenie kupujących ma dla nas ogromne znaczenie – w końcu to dla nich jesteśmy właśnie w tym miejscu. Dołącz do tego zacnego grona i przekonaj się na własnej skórze, że nasze obietnice mają pokrycie w produktach!

Oszczędzanie z Faber-Castell

Zachęcamy do regularnego zaglądania na stronę – często pojawiają się kody rabatowe, zniżki i promocje, których nie możesz przegapić! Już i tak atrakcyjne ceny, stają się wówczas jeszcze przyjemniejsze dla portfela, a jak wiadomo – miło jest wydać mniej, niż się oczekiwało.

Pierwsza zakładka na stronie nazywa się PROMOCJE. Brzmi zachęcająco, nieprawdaż? Podkategorie w niej to: kredki na sztuki, gratisy, przeceny, ostatnie sztuki, w zestawie taniej. Jak widać, staramy się wynagrodzić Klientom wierność naszej marce poprzez atrakcyjne upusty cenowe.

Ponadto, jeżeli wydasz w naszym sklepie co najmniej 150 zł, paczka zostanie do ciebie wysłania ZA DARMO! Jest to super opcja biorąc pod uwagę, że bogata oferta naszego sklepu umożliwia wydanie jeszcze więcej.

Śmiało pytaj!

W razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z trzech form: na czacie, pod podanym numerem telefonu, bądź też napisz do nas drogą mailową. Wybór należy do ciebie!

Postaw na nas

Nie pozwól, żeby jakakolwiek okazja cenowa cię ominęła. Ponadto, nie wchodząc regularnie na naszą stronę, możesz także stracić niepowtarzalną okazję zapoznania się z nowościami w sklepfc.pl. Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco!

Dodatkowym atutem przy zakupach, jest możliwość odroczenia płatności. Dostajesz zakupy od razu, a na uregulowanie rachunku masz aż 30 dni! Jeżeli nie zapłacisz w ciągu przeznaczonego na to czasu, suma zostanie rozłożona na 4 raty!

Faber-Castell swoje początki miało w roku 1761, więc ze spokojem można stwierdzić, że jest to firma z tradycją. Umówmy się – warto zaufać komuś, kto zna się na swoim fachu i ma w nim doświadczenie.

Staramy się kontynuować tradycje firmy i nie obniżać poziomu, do jakiego Klienci przyzwyczaili się przez lata. Aby przynosić chlubę marce, ani na chwile nie zwalniamy i staramy się sprostać oczekiwaniom Kupujących. Warto więc zaryzykować i postawić na pewniaka!

Nasze produkty pomagają rozwijać pasje u dorosłych i u dzieci – dla tych drugich mamy coś specjalnego. Na naszej stronie czekają na nie darmowe kolorowanki do pobrania!

Co ciekawe, można u nas także poczytać porady przygotowane przez specjalistów – na tematy takie jak np. kreatywne prezenty dla dzieci, malowanie akwarelą, prezenty dla artysty. Mogą one okazać się przydatne dla osób początkujących (i nie tylko).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, czekamy na was z niecierpliwością! Wejdź i przekonaj się sam/a – obiecujemy, że się nie zawiedziesz!